Apple 3D Arayüzü Mühendisi Arıyor

0
43
3D Arayüzü Mühendisi

Apple, zaman zaman eleştiriler alıyor ve zaman zaman kendi kitlesinden bile tepki çekiyor olsa da teknoloji dünyasında Apple’ın yerinin oldukça önemli ve kalıcı olduğunu söylemek gerekiyor. Haliyle markanın sunduğu iş fırsatları da çok yakından takip ediliyor. Apple’ın iş ilanlarında ise dünya genelinde birçok farklı seçeneğin sunulduğunu görüyoruz. Evden destek ekibinden tutunda, satış danışmanına kadar birçok alanda çalışanlara sahip olan Apple’ın, bazı özel iş ilanlarının da dönem dönem site üzerinden açıklandığını görüyoruz. Markanın son olarak 3D Arayüzü Mühendisi olarak açtığı ilan ise bu konuda en güzel örneklerden bir tanesi oldu.

3D Arayüzü Mühendisi Nasıl Bir Görev Alacak?

Markanın yeni iş ilanı olarak açtığı ilanla beraber 3D Arayüzü Mühendisi için nasıl bir çalışma şeklinin olacağı merak edilmeye başlandı. Yapılan tanımlara bakacak olursak bu alanda çalışacak olan mühendisin, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojileri üzerinde çalışmalar yaptığını göreceğiz. Çalışmalarını çok sıkı bir şekilde yürüten ve alımlarda çok detaylı çalışmalar yapan markanın, iş ilanı konusunda şimdilik verdiği detaylar bu şekilde.

3D Arayüzü Mühendisi

Şimdilik platform ve tam olarak hangi alanlardan çalışanların direk olarak değerlendirmeye alınacağı belirtilmiş değil. 3D Arayüzü Mühendisi alanında alınacak olan çalışanın ücret kısmında ise oldukça dolgun bir ücretle karşı karşıya kalacağını da ekleyelim. Apple henüz bu konuda da açıklamalar yapmadı ancak beklentiler oldukça yüksek.

Zaten markanın bu düzeyde açtığı iş ilanları genelde çok yüksek bir maaş ve iyi şartlarla sunuluyor. Yine 3D Arayüzü Mühendisi şartları içinde benzeri bir durumun sunulacağından söz ediliyor. Apple bu konuda açıklamaları detaylandıkça sitemizden detayları aktarmaya devam edeceğiz. Şimdilik markanın en yüksek aradığı pozisyonlardan birisinin bu pozisyon olduğunu ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Apple, Avrupa Birliği Davetini Kabul Etmedi

İLGİLİ HABER:  Apple Neden Tercihiniz Olmalı, Microsoft ve Google'dan Niye Üstün?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?