Apple, 21 Temmuz’da 2015 Mali Yılı Üçüncü Çeyrek Sonuçlarını Açıklayacak

0
330

Apple, 2015 mali yılı üçüncü çeyrek sonuçlarını. 21 Temmuz’da pasifik saati ile 14:00’da açıklayacağını duyurdu. Düzenlenecek olan etkinlikte bu ay sona eren üç aylık döneme ait kazanç raporunu açıklayacak.

apple-3.-çeyrek

Apple, 2015 mali yılı ikinci çeyrek sonuçlarında 61.1 milyon iPhone, 12.6 milyon iPad ve 4.5 milyon Mac satışını duyurmuştu. Tüm bunlar ışığında şirket 58 milyar dolar kazanç sağlamış ve 13.6 milyar dolar kar elde etmişti. İkinci çeyrek sonuçlarında Apple Watch’ın satışlarına ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı. Apple’ın bu çeyrekte Apple Watch satışlarını da açıklaması bekleniyor.

Apple’ın 21 Temmuz’da düzenleyeceği etkinliğe yatırımcılar ve basın mensupları katılacaklar. Apple her zaman olduğu gibi internet sitesinden canlı yayın yapacak. Etkinlikle ilgili tüm detaylara buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?