iPhone ile çekildi

Apple’ın reklamları bir hayli olumlu sonuçlar vermeye başladı. Markanın paylaştığı reklam filmleri sayesinde özellikler yeni iPhone satışlarının yükseldiği net bir şekilde görülüyor. iPhone 8 akıllı telefonlarının pazarda en çok satan akıllı telefon modeli haline gelmesi de bu durumun en büyük kanıtlarından bir tanesi oldu. Apple’ın reklamlardan sonra bu şekilde başarılar elde etmesi, markanın reklam filmlerinin sayısını arttırmasını sağladı. Son olarak “iPhone ile çekildi” videolarının yayınlandığını görmüştük.

2018 Dünya Kupası temalı videoları daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu videoların bir hayli beğeni kazanmasından sonra Apple, yine 2018 Dünya Kupası temalı videolar paylaştı. “iPhone ile çekildi” kapsamında yayınlanan 3 yeni videonun detaylarına geçelim.

iPhone ile Çekildi Özel Videolar

Apple’ın paylaştığı 3 yeni videoda da yine futbolun konu edindiğini görüyoruz. Her videonun kendi içerisinde bir felsefesi var. İlk videoda, çimler üzerinde top oynamayı kabul etmeyen ve Berlengas adalarına yerleşen takımlar konu ediniyor. Diğer reklam videolarından farklı olarak bu videonun bir hikayesi var ve 4 dakikaya yakın bir video süresinden söz ediyoruz.

İkinci videoda da yine bir hikaye ele alınmış. İkinci videoda inanışları için futbolu kullanan ve topluluklarla bağ kurmak için futbolu öne çıkaran bir grup keşiş ele alınıyor.

Son videoda ise Aborjin bir kızın hikayesi anlatılıyor. Kültürel mirası futbol ile bağdaştıran videoda yine 3 dakikaya yakın bir süreye sahip.

İlginizi Çekebilir: Apple Music ile Spotify Yarışında Son Durum

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?