Apple 2. nesil AirPods Hediye Ediyor

12
1105
Apple 2020 Okula Dönüş kampanyası

Apple’ın hediye vermesine çok alışık değiliz. Premium seviye ürünler sunulduğu için genelde bu ürünlerin yüksek fiyatları gündemimizde oluyor. Ama nadir de olsa Apple’ın da bazı hediye kampanyaları yaptığını söyleyelim ve hakkını yemeyelim.

2020 Okula Dönüş kampanyası da bunlardan bir tanesi. Apple ara verdiği hediye dağıtımına devam ediyor. Hediyenin nasıl alınacağı ve tam olarak ne olduğu hakkında bilgi vereceğim elbet ama önce söylemek istediğim bir şey var.

Bu başta söylemediğimiz zaman, neden sona bıraktığımız konusunda eleştiri alıyoruz. Söylemek istediği şu, kampanya henüz ülkemizde geçerli değil. Gelip gelmeyeceği hakkında Apple duyuru yaparsa, sizle paylaşacağım.

Bakın: Lacivert iPhone 12 Render Görüntüleri

Apple 2020 Okula Dönüş Kampanyasının Hediyesi Ne?

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya kapsamında alınması gereken herhangi bir ürünü satın aldıkları zaman, 2.nesil AirPods kulaklıklara ücretsiz olarak sahip olacak. Kampanya her ürün için geçerli olmayacak. Yalnızca:

  • 12.9 inç iPad Pro 2020
  • 10.5 inç iPad Air
  • 11 inç iPad Pro 2020
  • 27 inç iMac Pro
  • 21.5 inç ve ya 27 inç iMac
  • 13.3 inç MacBook Air
  • 13.3 inç MacBook Pro
  • 16 inç MacBook Pro

bu ürünlerden herhangi birini satın alan kullanıcılar hediyeyi almaya hak kazanacak. Hediyeyi almak için ürünleri eğitim mağazası üzerinden satın almanız şart. Ayrıca kampanya herkese açık değil. Eğitim mağazasından ve 2020 Okula Dönüş isminden anlamışsınızdır. Öğretmenler ve öğrenciler hediye ürün kampanyasından yararlanabilecekler.

Apple 2020 Okula Dönüş kampanyası

Stok sınırı ya da ürün sınırı açıklanmadı. Herhangi bir stok sınırı olmadığını düşünüyorum. Etkinlik boyunca öğrenciler ve öğretmenler alışverişlerinden kulaklıklarını kazanabilecek. Türkiye’de böyle bir kampanyanın olup olmayacağı ile ilgilendiğinizi biliyorum. Girişte söylediğim gibi bunu bilmek çok kolay değil.

Kampanyanın Türkiye’ye ne zaman geleceği belli değil. Bu sene için ülkemizde yapılıp yapılmayacağı da kesin değil.  Apple 2020 Okula Dönüş kampanyası bir ihtimal ülkemizde de düzenlenebilir. Düşük bir ihtimal olsa da.

İLGİLİ HABER:  Mac Kullanıcıları için Önemli Güvenlik Uyarısı

Güncelleme 

Takipçilerimizden bazı yorumlar aldım. Konuya açıklık getirmek istiyorum. Okula dönüş kampanyası geçtiğimiz senelerde farklı şekillerde ülkemizde de düzenlendi. Ürünler hediye edildi. Fakat bu yıl pandemi nedeniyle kampanya biraz daha sınırlı kalacak gibi duruyor. Bu nedenle ülkemizde olup olmayacağı net değil.

12 YORUMLAR

  1. Neden düşük ihtimal diyorsunuz ki? 2014 tem beri Türkiyede Apple Store oldugundan beri yapılıyor Okula dönüş kampanyası ve son iki senedir de yaz sonu değil temmuz başı başlıyor kampanya.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?