Apple, 16 Mart Tarihinde Etkinlik Düzenleyecek mi?

0
94
Apple

Apple’ın bu yıl içerisinde iPhone akıllı telefonlarından farklı olarak bir dizi yeni ürün tanıtması bekleniyor. Bunların başında yeni bir AirTag rozeti ve iPad modelleri geliyor. Özellikle Airtag rozetlerinin Apple’ın ilk deneyeceği ürün olması nedeniyle merakla beklendiğini biliyoruz. Yeni nesil akıllı ürünlerin nasıl özellikler sunacağı konusunda da belli başlı bilgilerimiz var.

Asıl net olmayan konu yeni cihazların ne zaman tanıtılacağı. Bu konuda bazı iddialı açıklamalar da vardı. Geçen sene tanıtım tarihlerini doğru tahmin eden Jon Prosser, yeni ürünlerin tanıtım tarihinin 16 Mart olacağını söylemişti. 16 Mart gününde bir tanıtım yapılması beklenirken, bu sefer başka bir güçlü isimden tersi yönde açıklama geldi.

16 Mart Etkinliği Düzenlenmeyecek İddiası

Bu tarihte bir tanıtım yapılacağını ve AirTag modellerinin de bu etkinlik kapsamında sunulacağını düşünürken, Mark Gurman konuya ilişkin farklı bir açıklama yaptı. Ünlü isim tarafından paylaşılan bilgilere göre bu tarihte Apple’ın yeni ürünleri için herhangi bir planı yok. Bu da şu demek oluyor ki Apple yeni ürünler tanıtmayacak.

Beklendiği gibi bir AirTag cihazı ya da iPad cihazı gelmeyecek. Tabii ki bu 16 Mart tarihinde olacağı söylenen tanıtım için geçerli. Onun dışında yeni ürünler gelecek ama bu tanıtım dediğimiz gibi Mart’ın ortasında yapılmayacak.

Apple

Yeni ürünlerin ne zaman tanıtılacağı konusunda net bilginin ne zaman paylaşılacağı ise bilinmiyor. Bu konuda güveneceğimiz tek adres Apple gibi gözüküyor. Bu yıl yeni iPad modellerini ve AirTag akıllı rozetini göreceğimiz kesin. Zaten tartıştığımız nokta orası değil. Tartıştığımız nokta bu ürünleri ne zaman göreceğimiz noktası.

Tanıtım tarihi konusunda bir açıklama yapılırsa ya da etkinlik belli olursa bu konuda da bilgi paylaşacağız. Şimdilik anlaşılan o ki kısa vadede bir tanıtım etkinliği söz konusu değil.

İLGİLİ HABER:  AirPods 2 Bilmecesi Sonunda Çözüldü

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?