Apple her perşembe ücretsiz uygulama kampanyası yapıyor. Bu hafta da App Store’da haftanın ücretsizi kapsamında Lost in Harmony var. Önümüzdeki 7 gün boyunca bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Normalde Lost in Harmony 4 dolara satılan bir uygulama.

İsminin anlamı “Harmonide (ritim-ahenk) kayıp” demek olan bu oyun, gerçekten de isminin hakkını veriyor. oyun içinde ilerledikçe, arkadaki müzikler değişiyor. Oyun içinde çok hoş müzikler var. Lost in Harmony, bir serbest koşu oyunu ile ritim oyununun karışımı olarak göze batıyor.

Oyunun notlarında şu ifadeler var:

Google çevirisi:

“Eşsiz ve güzel, uyum içinde KAYIP bir hipnotize DENEYİMİ BÖLÜM RİTİM OYUN, BÖLÜM rüya RUNNER İS. SİZ, Tsunamiler outrunning ROBOT polisler kaçmak ve BEAT zaman içinde YÜZER simgelerine dokunulduğunda, EKRAN DOĞRU kaykay’. HER SEVİYE tamamen farklıdır-VE İS büyüleyici FİLM MÜZİĞİ SAHNE DEĞİŞİM OLARAK geliştikçe. Aksiyon sahneleri ARASINDA, SİZE hayal dünyaları daha derin bir anlam kredileri, KARAKTERLER HAKKINDA duygusal bir öyküdür keşfedeceksiniz.”

Yani kısaca, koşu ve ritim oyunu olduğunu, hipnotize edici güzellikte olduğunutsunamiler, kaykaylar, robot polisler ile mücadele ettiğinizi söylüyor. Her seviyede yeni maceralar var.

Aşağıda oyunun oynanışı var. İzleyebilirsiniz:

 

Lost in Hormony’yi 1 hafta boyunca buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?