App Store’da haftanın ücretsiz olan uygulaması: Love You to Bits

0
32
Love You to Bits

Apple her Perşemnde günü bir uygulamayı ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunuyor. Bu hafta da ücretsiz olan uygulama Love You to Bits. Önümüzdeki 7 gün boyunca Love You to Bits oyununu ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Love You to Bits noktadan noktaya tıklamalı bir bilim kurgu oyunu. Oyun içerisinde çeşitli evrenler var. Bu evrenler içerisinde değişik seviyelerde farklı maceralar yaşıyorsunuz. Oyuncular Kosmo adı verilen, acemi, beceriksiz bir uzay kaşifi ve onun robot kız arkadaşı Nova’yı takip ediyorlar.

Love You to Bits, normalde 4 dolar (yaklaşık 16 TL) fiyatlı bir oyun. Apple’ın haftanın ücretsiz uygulaması kapsamında 7 gün boyunca ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Love You to Bits

AppStore’da editör notları şu şekilde:

“Genç astronot Kosmo, kız arkadaşı Nova’yı gözlerinin önünde parçalanmış bir şekilde görüyor ve eksik parçaları bulmak için galakside bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu macera her farklı gezegende, her farklı evrende birbirinden güzel grafikler, sevimli yaratıklar ile size keyif veriyor. Şimdiye kadar hiç bir uzay oyunu bu kadar romantik olmamıştı.”

Oyundan bir sahne:

Love You to Bits oyununu indirmek için tıklayınız.

 

 

 

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?