App Store’daki ücretli olan uygulamalardan bazıları sadece bir günlüğüne ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bizde, Apple Uzmanı ekibi olarak App Store’daki günün ücretsiz uygulamasını takip ediyor ve sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Bugünün ücretsizi ise Web Screen Recorder adlı uygulama.

Web Screen Recorder adlı uygulama sayesinde, iPhone’un veya iPad’in ekranı üzerinden video çekebiliyorsunuz. Normalde bildiğiniz gibi iPhone ve iPad’de ekran videosu çekme gibi bir özellik yok, bunun için ekstra uygulamalara ihtiyaç duyabiliyorsunuz.

Normalde ücretli olarak ancak sadece bugünlüğüne ücretsiz olarak dağıtılan Web Screen Recorder adlı uygulama ile, iPhone ve iPad’de web browers üzerinden videolar çekmenize yardımcı oluyor. Diyelim ki bir arkadaşınıza anlatmak istediğiniz birşeyler var, bir türlü fotoğraflarla ya da sözle anlatamıyorsunuz. Bunun için video çekmek daha mantıklı olabiliyor.

Ekran kaydı yaptığınız uygulama sayesinde sesinizi de kayıt altına alabiliyorsunuz ve böylece işler daha da kolay bir hale geliyor. Sözü daha fazla uzatmadan App Store üzerinden indirme linkini paylaşalım.

Web Screen Recorder’i App Store üzerinden bugün ücretsiz indirmek için tıklayın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?