App Store’da iPhone ve iPad’e yükleyebileceğiniz günün ücretsiz uygulamalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Normalde 6,49 TL değerinde ki iColorama S adlı uygulama sadece bugüne (14.05.2016) özel ücretsiz.

iColorama S, sayesinde 300’den fazla fotoğraf efektine sahip olabilir ve çektiğiniz fotoğrafların çok daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Sadece bununla da yeterli kalmayıp, Photoshop’da hazırlanmış olan fırçaları uygulamaya kolaylıkla entegre edebilir ve adeta iPhone’da çektiğiniz fotoğrafları hiç bilgisayara gerek kalmadan Photoshop etkisiyle süslendirebilirsiniz.

iColorama S‘in App Store’daki açıklaması ise oldukça dikkat çekici. Uygulamayı geliştiren şirketin yazdığı açıklamada, uygulama için satın almalardan, reklamlardan ve kullanıcıları rahatsız eden her şeyden nefret ettiklerini dile getiriyorlar. Yani, bu uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra hiç bir şekilde reklamlarla karşılaşmayacaksınız.

Ayrıca, iColorama S’in geliştirilmesinde kullanıcıların her isteğinin dikkate alındığı anlatılıyor. Yani kullanıcı memnuniyeti için bu uygulamada her şey düşünülmüş durumda.

App Store’da iColorama S’i ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?