App Store Retro Hamlesi Dikkat Çekti

App Store Retro etkinliği başladı. 1 hafta boyunca kullanıcılara App Store Retro uygulamaları ve oyunları sunulacak? İşte detaylar.

0
62
App Store Retro

Geçtiğimiz haftalarda Apple’ın resmi uygulama mağazası olan App Store için 10.yılın doldurulduğunu belirtmiştik. 10 yıllık bir geçmişe sahip olan ve 10 yıl boyunca sürekli olarak gelişim göstermesiyle şu an var olduğu zirve noktasına ulaşan App Store, yavaş yavaş şekil değiştirme başladı. İlk olarak iOS 11 işletim sistemi sonrasında büyük bir değişim geçiren uygulama mağazasının, şimdilerde ise özel bir haber ile gündeme geldiğini belirtelim. Habere göre App Store 10.yıla özel olarak App Store Retro uygulamaları ve oyunları önerecek.

iOS 11 kullananların bileceği gibi son değişiklik sonrasında App Store öneriler sunmaya başlamıştı. İşte bu öneri kısımları için App Store Retro etkinliği başlamış durumda.

App Store Retro Önerileri

Eğer eski uygulamalara, eski oyunlara özlem duyuyorsanız App Store Retro etkinliği tam size göre bir etkinlik olacak. Etkinlik kapsamında kullanıcılara eskilerden koleksiyonlar sunulacak.

Sadece eski uygulamalar ve oyunlar değil, eskiye dönüş sağlayan uygulamalarda sunulacak. Mesela günün uygulaması kısmında bugün, nostaljik hava durumu tahmini sunan bir uygulama olan Pixel Weather sunuldu. Bunun yanında günün oyunu kısmında ise atarileri bize hatırlatan, piksel piksel grafikleriyle Tennis Champs Season 2 sunuldu.

iOS 11 App Store

App Store Retro etkinliklerinin bu şekilde 1 hafta boyunca sunulduğunu göreceğiz. Özellikle oyunlarda, atari oyunlarını unutamadıysanız ve iPhone serisinde atari oyunlarının tadını yakalamak istiyorsanız App Store Retro etkinliklerini kaçırmamanızı öneriyoruz.

Oyun ve Uygulama Önerileri Devam Edecek

Sadece oyunlar değil tabii ki. Oyunların yanında bir hafta boyunca eski günleri hatırlatan uygulamalarda göreceğiz. Mümkün olduğunda bu uygulamalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bunun için sitemizi takipte kalın. Özellikle oyunlar kısmında, yeni önerileri sizlere sunmaya çalışacağız.

İLGİLİ HABER:  iPhone için Whatsapp Güncellemesi Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?