Amerika’da iPhone kullanıcıları arasında yapılan bir ankette, “Yeni iPhone’da tasarım değişmezse 2016’da telefonunuzu değiştirir misiniz?” diye soruldu. Anket sonucunu inceleyelim.

Online yapılan ankete göre iPhone kullanıcılarının %9.3’ü iPhone 6/6S ‘e benzemesi durumunda iPhone 7 ‘ye geçmeyi planlıyor. Yeni iPhone 7’nin farklı tasarıma sahip olması durumunda ise bu oran %25,2’ye çıkıyor.

iPhone 7 sızıntıları ile lgili Appleuzmani.net ‘de çok haber yaptık. Sızıntılara göre hazırladğımız iPhone 7 özel sayfasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 nasıl olacak?

Anketin sonucunda ise Apple’ın ne yapacağı merakla bekleniyor. Nikkei’den gelen habere göre iPhone’un 10. yıldönümüne özel olarak iPhone 7’de büyük değişiklikler olacağı bildiriliyor.

Ankete katılımcıların %34’ü ise Apple’ın 3 yıllık büyük değişim döngüsünü desteklediğini ve kendi iPhone yenilemelerini de buna göre ayarladıklarını ifade etmiş.

Görünen o ki, Apple kullanıcılarının büyük çoğunluğu 1 veya 2 yılda bir iPhone değiştirmek yerine 3 yıl da bir iPhone değiştirmeyi daha uygun buluyor.

iPhone 2016’da yeniden tasarlanmazsa, telefonunuzu yükseltir misiniz?

 

ankett

 

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

(Vote: Oyla,   Results: Sonuçlar)

iPhone 7’ye geçmeyi düşünüyor musunuz?

Evet
Hayır
Belki

Sage Quotes

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?