Anket: Kaç kişi iPhone 7’ye geçmeyi planlıyor?

0
187

Amerika’da iPhone kullanıcıları arasında yapılan bir ankette, “Yeni iPhone’da tasarım değişmezse 2016’da telefonunuzu değiştirir misiniz?” diye soruldu. Anket sonucunu inceleyelim.

Online yapılan ankete göre iPhone kullanıcılarının %9.3’ü iPhone 6/6S ‘e benzemesi durumunda iPhone 7 ‘ye geçmeyi planlıyor. Yeni iPhone 7’nin farklı tasarıma sahip olması durumunda ise bu oran %25,2’ye çıkıyor.

iPhone 7 sızıntıları ile lgili Appleuzmani.net ‘de çok haber yaptık. Sızıntılara göre hazırladğımız iPhone 7 özel sayfasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 nasıl olacak?

Anketin sonucunda ise Apple’ın ne yapacağı merakla bekleniyor. Nikkei’den gelen habere göre iPhone’un 10. yıldönümüne özel olarak iPhone 7’de büyük değişiklikler olacağı bildiriliyor.

Ankete katılımcıların %34’ü ise Apple’ın 3 yıllık büyük değişim döngüsünü desteklediğini ve kendi iPhone yenilemelerini de buna göre ayarladıklarını ifade etmiş.

Görünen o ki, Apple kullanıcılarının büyük çoğunluğu 1 veya 2 yılda bir iPhone değiştirmek yerine 3 yıl da bir iPhone değiştirmeyi daha uygun buluyor.

iPhone 2016’da yeniden tasarlanmazsa, telefonunuzu yükseltir misiniz?

 

ankett

 

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

(Vote: Oyla,   Results: Sonuçlar)

iPhone 7’ye geçmeyi düşünüyor musunuz?

Evet
Hayır
Belki

Sage Quotes

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?