Animoji Karaoke Akımı Sosyal Medyayı Salladı

0
82
Animoji Karaoke

iPhone X akıllı telefonlarının çıkışı teknoloji dünyasında daha uzun süre etkili olacak gibi duruyor. Aslında iPhone 8 modeli çıktığın genel olarak tepkinin çok az düzeyde olması ve yeterinde konuşulan bir telefonun elde edilememesi Apple’ın gerilediği düşüncelerini oluşturmuştu. Fakat iPhone X için aynı durumdan söz etmek mümkün değil.

Telefon henüz çıkar çıkmaz tüm iPhone modellerini geride bırakacak bir ilgi ile karşılandı. Telefonlarda yer alan farklı özellikler ise sosyal medyada gündem oldu. Bunlardan birisi de Animoji özelliği oldu. Emojilerin Face ID sistemiyle beraber hareketlendirilip kullanıcıların yüz mimiklerini yakalaması üzerine kurulu olan Animoji sistemi şimdilerde Animoji Karaoke olarak sosyal medyayı sallıyor.

Animoji Karaoke Dönemi Başladı

iPhone X kullanıcılarının ilk etapta Animoji karakterlerini kullanarak 10 sn süre ile videolar hazırlamaları sağlanmıştı. Fakat ekran kayıt özelliği sayesinde bu sürelerin çok daha arttırılabildiğini gördük. Bu şekilde kullanıcılar Animoji karakterleriyle söyledikleri şarkıları sosyal medya hesaplarından yüklemeye başladı. Animoji Karaoke olarak adlandırılmaya başlayan akım çok kısa süre içerisinde yayıldı ve bir anda Animoji Karaoke çılgınlığı ile karşı karşıya kaldık.

https://youtu.be/5ob2LRPMsjI

Komik ve eğlenceli görsellerin ortaya çıkmasını sağlayan yeni akımın videoları ise YouTube üzerinden en çok paylaşılan videolar arasında yer almaya başladı. Apple’ın bu kadar ilgi gören bir konu üzerinde daha da duracağını da net bir şekilde görebiliyoruz. Bundan sonraki süreçte güncellemelerle beraber yeni Animoji karakterlerinin de getirilebileceğini belirtelim.  Bunlarla beraber Animoji Karaoke için birde video ekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.1 jailbreak İmkansız Olmayabilir

İLGİLİ HABER:  iPhone X Çağrı Sorunu Büyüdü

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?