Android’de Kişilere Emoji Nasıl Eklenir?

 

             Hayatımızın en önemli yerlerinde yer alan Android ve akıllı telefonlarda kullanılan emojiler, günümüzde oldukça popülerdir. Emoji kullanımının asıl amacı duygularımızı ifade edebilmek adına ve bir diğer anlamda duygularımızı çok daha iyi ifade edebilmek adına kullanılmaktadır. Duygularımızın samimiyetini daha iyi gösterebilmek adına kullanılmaktadır. Emoji daha çok mesajlarda kullanılmaktadır. Mesajlarda duygularımızı belirtmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu demektir ki üzgün ifadeler yazıyor isek üzgün ifade belirten emojiler kullanmaktayız. Sevinçli bir ifade belirtmek istiyorsak, gülen yüz emojileri kullanabilmekteyiz. Emoji, sadece mesajlarda değil rehbere kişi eklemeyeceğimiz zaman da kullanılmaktadır.

Peki ya Android’de Kişilere Emoji Nasıl Eklenir?

 

             Öncelikle, Android’de kişilere emoji eklemenin amacından söz edilecek olursa kişilere karşı sempatimizi samimiyetimizi gösterme amaçlı eklenebilmektedir. Nasıl ki mesajlarda emoji eklerken emoji ekleme kısmından istediğimiz kişiye istediğimiz emojiyi istediğimiz kadar ekleyebiliyor isek, kişilere emoji ekleyeceğimiz zaman da aynı durum geçerlidir. İstediğimiz emojiyi istediğimiz kadar ekleyebilmekteyiz. Örneğin, sevgilimizin ismini kaydederken isminin yanına kalp emojileri ekler isek bu yüzümüzde tebessüm oluşturacaktır ve ona karşı sempatimizin artmasına sebep olacaktır.

 

Sonuç olarak, Android’de kişilere emoji eklemek oldukça kolay ve kullanışlıdır. Kişilere karşı olan duygularımızı yazıya ve ifadeye dökme amacıyla kullanılabilmektedir. Bu da biz insanlar için oldukça iyidir ve bizler için oldukça çok fazla yararlı olmaktadır.

 

İLGİLİ HABER:  Yahoo Satılıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?