Hey Gençler. Süperstar DJ olmak ister misiniz? Dokunmatik ekranda, fiziksel bir sistemden daha iyi bir performans..

DJ uygulamaları, mix uygulamaları, dans çevrelerinde hassas bir konu olabilir. Bu konumuz profesyonellere yönelik değil, amatörlere yönelik.

Bu konumuzda denemeye değeceğini düşündüğümüz Android, iPhone ve iPad için en iyi 7 DJ uygulaması paylaşacağız.

Not: IAP: Uygulama içi satın almalar demek.

 

Pacemaker
iOS (Free + IAP)

etdfg

Neon ışıklı görünümü ve basit kontrolüyle, PAcemaker amatör DJ ler için en iyi uygulamalardan birisi. iTunes koleksiyonunuzdan veya Spofiy hesabınızdan müzik alabilir, onları karıştırabilirsiniz. Ekstra efektler, ChopChop uygulaması gibi özellikleri var. Tüm özellikleri kullanabilmeniz için satın almanız gerekiyor.

 

djay 2
Android / iOS (£2.99 – £3.99 + IAP)

 

hgfhfd

Geliştiricisi olan Algoriddim, DJ uygulamarı yapan en iyi şirketlerden birisi. Bu uygulaması ise en iddialı olan DJ uygulaması. DJAY’de 2 farklı fiziksel model var. Spotify Premium ile bağlantı kurabiliyor. Mixlerinizi kaydedip, sonra dinleyebiliyorsunuz. Ses efekt seçenekleri bol olan güçlü bir DJ uygulaması.

 

 

Serato Pyro
iOS (Free)

 

fdgdd

 

DJ çevrelerinde ünü olan bu uygulama, pro yazılımyla geliyor. iTunes den müzik çekebilir ve harika mixler yapabilirsiniz.Uygulama yararlı ipuçlarında ve önerilerde bulunarak size yardımcı oluyor. Pyro ile sizin için mix yapabiliyor. Partiler için yeterli bir uygulama.

edjing 5
Android / iOS (Free + IAP)

rrgtehr

Başka bir tanınmış DJ uygulaması da edjing 5

Şu anki haline gelmek için bir hayli güncelleme geçiren uygulama, farklı kaynaklardan müzik alabiliyor: Cihazınızdan, SoundCloud ve Deezer hesabınızdan müzik çekebilirsiniz.  Mixleme ise basit. Yardım konularından destek alabiliyorsunuz. App uygulamasından,  çeşitli araçlar ve ses efektleri satın alabiliyorsunuz. Etkili bir kayıt özelliği de var.

 

djay Pro
iOS (£14.99 + IAP)

 

1024

 

Apple tasarım ödülü almış olan bir uygulama. En son iPad versiyonları için özel olarak optimize edilmiş. iTunes ve Spofiy premium destekliyor. Pro uygulamasında kayıt ve video özelliği de var.

Cross DJ
Android / iOS (Free + IAP)

 

gdjdhf

 

DJ sahnesi hazırlamakta başka bir usta da bu uygulamanın geliştiricisi, Mixvibes.  Para harcamak istemiyorsanız, ücretsiz bir DJ mix uygulaması istiyorsanız iyi bir seçenek. SoundCloud’dan veya telefonunuzdan müzik alabilirsiniz. Bunları karıştırıp, güzel mixler elde edebilirsiniz. Mix kontrolleri çok iyi. Mola vermek isterseniz mola özelliği de var. Kayıt ise ücretli. Fakat fiyatı çok pahalı değil.

Traktor DJ
iOS (£7.99 + IAP)

2048

 

Son tavsiye edeceğimiz  DJ uygulaması ise Tarktor DJ. En tanınmış geliştiricilerden birisi, Native Instruments tarafından geliştirilmiş. Çok fazla özelliği var. Seslerin dalga formlarını görebiliyorsunuz. Multi-gesture özelliği var. iTunes kütüphanesiyle çalışıyor. Cihazınızdaki diğer müzik uygulamaları ile sorunsuz çalışıyor. iPhone’lar için ayrı bir versiyonu var.

 

Bunlar bizim seçtiklerimiz. Siz de düşüncelerinizi iletiniz. Yukarıda listelemeyi unuttuğumuz ve bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz uygulamaları bize bildirin. Gelecekte DJ uygulamarının nasıl olması gerektiğini düşünüyorsunuz? Yorum kısmı sizin.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?