Altın Rengi iPhone X FCC Onayında Ortaya Çıktı

Altın Rengi iPhone X modeli için sonunda net görseller geldi. Altın Rengi iPhone X görsellerinde nasıl detaylar dikkat çekiyor? İşte yeni renk seçeneği!

0
64
Altın Rengi iPhone X
Altın Rengi iPhone X

Uzunca bir süredir, yeni iPhone modellerinin renk güncellemeleri alacağını konuşuyoruz. Daha önce iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için yeni renk seçeneği olarak sunulan kırmızı kasalı modelleri inceledik. Bu modeller için linki aşağıda bulabilirsiniz. Fakat bir yandan beklentilerimiz karşılanırken bir yandan ise karşılanmadı. iPhone X modeli için ne kırmızı kasa ne de yeni bir renk tanıtıldı. Şimdi ise Altın Rengi iPhone X modeli ortaya çıkmış durumda.

Markanın FCC başvurusunda ortaya çıktığı görülen Altın Rengi iPhone X için geri sayımda böylelikle başlamış oldu.

Altın Rengi iPhone X Geliyor

Bir süredir beklenen ve bakır altın rengi olarak tanımlanan 3.iPhone X renginin, sonunda ortaya çıkmış olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bir süredir konuşulduğu gibi bakır altın rengi değil, doğrudan altın renginin sunulacağını görüyoruz.

Arka yüzeyin tamamen altın sarısı bir şekilde geleceğini ortaya koyan görsellerde, çerçeve bölümlerinin ise biraz daha kalın gibi gözüktüğünü de eklemek gerekiyor. Tasarımda elbette bir değişiklik olmayacak ancak altın rengi bu yönüyle ekran kısmını biraz daha öne çıkarıyor gibi gözüküyor.

Avrupa Pazarına Mı Gelecek?

Altın Rengi iPhone X görsellerine baktığımız zaman, telefonların arka kapak alt kısımda yer alan bilgilendirmelerinde Avrupa için sertifikalar konusunda simgeler kullanıldığı görülüyor. Bu da demek oluyor ki yeni renk seçeneği tüm bölgeler için geçerli olacak. ‘A1865’, ‘A1901’ ve ‘A1902’ model numaralarıyla beraber geleceği görülen telefonların ne zaman çıkış yapacağına ilişkin bir bilgi ise bulunmuyor.

Bakınız: Kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?