Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max Tanıtıldı

0
324
Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 akıllı telefonları da tıpkı eski serilerde olduğu gibi pahalı seriler olarak karşımıza çıktı. Yeni akıllı telefonların ülkemiz fiyatları açıklanmadı ancak yine oldukça yüksek bir fiyat aralığı sunuluyor. Ana modellerin fiyatları kısmında zaten beklentiler oldukça yüksek ancak fiyatın önemsenmediği modellerde bulunuyor.

Kısa bir süre önce 200 bin TL rakamlarını bulan özel versiyonunun tanıtıldığını dile getirmiştik. Yeni akıllı telefonların özel versiyonlarına bir yenisinin daha eklendiğini de belirtelim. Bu kez Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max modelleri tanıtıldı. Özelleştirilmiş olan akıllı telefonların Legend Helsinki tarafından üretildiğini belirtmek gerekiyor.

Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max Neler Sunuyor?

Legend Helsinki tarafından piyasaya sürülen yeni akıllı telefonların 18 ayar altın kaplama olduğunu ekleyelim. 18 ayar altın kaplamanın kullanıldığı akıllı telefonun tek seçenek olarak sunulmadığını da ekleyelim. Bunun yanında değerli taşların kullanıldığı bir diğer modelde sunuldu. Hem altın kaplama hem de değerli taşlarla kaplamalı olarak sunulacak olan telefonların, temel modeli için bir fiyat açıklaması da yapıldı.

Buna göre Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max modelinin fiyatı 3.390 Euro olarak açıklandı. Yeni akıllı telefonlar için açıklanan bu rakam 21 bin TL gibi bir karşılık buluyor. Tabii ki bu rakamlar ülkemiz vergilerinin dışında kalan rakamlar.

Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max

Yeni seri akıllı telefonların özel versiyonlarına eşlik edecek olan bir başka aksesuar modelinin ise AirPods cihazları olduğunu ekleyelim. AirPods kulaklıkları için de yine altın kaplama özel bir seri hazırlanmış durumda. Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max modeline eşlik eden bu aksesuar için de 1190 Euro fiyat açıklaması yapıldı.

Bu modelde yer alan 24 ayar altın kaplamanın da oldukça şık gözüktüğünü eklemek gerekiyor. Bu modelin ülkemiz fiyatı ise 7 bin TL karşılını buluyor. Sınırlı sayıda üretilen cihazlara ulaşmak için önceden sipariş vermek gerekiyor. Ülkemizde bu modellerin satışı ise pek mümkün değil. Yurt dışından özel olarak sipariş vermeniz gerekmekte.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Satışları için Şaşırtan Tahmin

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?