Altın Apple AirPods Fiyatıyla Rekor Kırdı

0
132
Altın Apple AirPods

Apple’ın ürünleri genel olarak pahalı seriler olarak karşımıza çıkıyor. Başta Apple’ın iPhone serisi olmak üzere, birçok ürün sınıfının en pahalı serileri arasında yer alıyor. Her ne kadar pahalı serilerin sunulduğunu görüyor olsak da bu rakamlara şükür ettiren özel ürünlerde gündeme gelmiyor değil. Daha önce birçok kez bu konuda özel üretim iPhone modellerini, kaplamalı Mac modellerini ele almıştık. Şimdi ise özel üretim bir Apple kulaklığı ile fiyat rekoru kırıldı. Öyle ki bu kez konuk Altın Apple AirPods. Brikk firması tarafından özel üretim olan kulaklığın detaylarına geçelim.

Altın Apple AirPods Neler Sunuyor?

Hem kutu kısmında hem de kulaklıklar kısmında altın kaplamasıyla gelen özel ürünlerin, teknik özellik kısmında tabii ki bir farkı söz konusu değil. Buna karşın tasarım kısmında ise çok önemli değişiklikler var. Kulaklıkların hem başlık kısmında hem de kutu kısmında çift katmanlı altın kaplama kullanılıyor. 24 ayar altın kaplaması sunan ürün, tam olarak 24 bin TL üzerinden satışa çıktı. Bu modele ek olarak, kaplama kısmında elmasların kullanıldığı da belirtiliyor.

Altın Apple AirPods

Elmasların kullanıldığı ikinci model ise tam olarak 48 bin TL. Neredeyse bir araba parası satılan Altın Apple AirPods kulaklık modelinin, sertifikalarıyla beraber satıldığını da ekleyelim. Sadece özel üretim değil, bunun yanında sınırlı olsa da seri üretime çıkmış olan kulaklıkların rose gold ve platinum renginin de satışa çıkarıldığını eklemek gerekiyor. Yeni serinin sadece renklerde değişiklikler yapıldığını söyleyebiliriz. Yine altın kaplama malzeme kullanımı yapılmış durumda.

Brikk tarafından satışa sunulacak olan kulaklıklar için stokların yenilenmeyeceğini de ekleyelim. Bunun için firma tarafından yapılan açıklamada üretimin çok sınırlı kalacağı belirtildi. Tabii ki satışların sadece Amerika genelinde kalmasını bekliyoruz. Özel üretim bu serinin ülkemizde satılması pek beklenen bir gelişme değil. Zaten mevcut kulaklık modellerinin bile ülkemiz için pahalı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

İLGİLİ HABER:  Çin’den Apple’a Yine İyi Haber Gelmedi

İlginizi Çekebilir: iPad Satın Alma Rehberi (2018)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?