Apple Watch’ın piyasaya sürülmesinden önce pek çok Apple Watch aksesuar üreticisi birbirinden orjinal ve kullanışlı aksesuarlarını insanlarla paylaşmışlardı. Bu konuda başarılı bir aksesuar ile öne çıkan üreticiler ise Lane Musgrave ve John Arrow oldu. “Reserve Strap” ürünü ile Apple Watch’a özel hazırladıkları kayışla harici şarj desteği sundular. Bu şekilde Apple Watch’ın pil dayanım gücü ortalama 16-18 saat iken bu kayışla 30 saati bulmuş oldu.

Apple Watch’ın piyasaya sunulmasının ardından üzerinde gizli bir 6 pinli port keşfedilmişti. Bu port uzun süre sırrını korumuş ve Apple Store’lardaki uzmanlar tarafından kullanılacak bir giriş olabileceği üzerinde durulmuştu. Reserve Strap mühendisleri bu pinin şarj girişi olarak kullanılabileceklerini doğruladılar ve Reserve Strap’ı baştan aşağı yenilediler.

Eski modelde Apple Watch’ın alt kısmına denk gelen kayış şarj girişi Apple Watch sensörlerini etkiliyordu. Ancak yeni modelde bu sorun ortadan kalktı. Artık Reserve Strap’ın yeni modelinde bu sorun yok ve daha hızlı şarj desteği sunuyor. Aşağıda yeni ve eski Reserve Strap modellerini görebilirsiniz.

apple-watch-şarjlı-kayış
Sol taraftaki yeni, sağ taraftaki ise eski model.

Yeni Reserve Strap şuan için sınırlı sayıda 249,99 $’dan ön satışa sunuldu. Daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone için Sınırlı Süre ile Ücretsiz Olan 10 Harika Uygulama

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?