Birçok Apple kullanıcısı, Apple’ın kablosuz kulaklıkları AirPod’ların satılmaya başlamasını umuyor. Aslında AirPods’ların Ekim ayında piyasaya sunulması bekleniyordu ancak gecikti. Neyse ki, bekleme yakında bitecek.

Bir müşteriye yanıt veren Apple CEO’su Tim Cook’in AirPod’ları “önümüzdeki birkaç hafta içinde” göndermeye başlamasını beklediğini söyledi.

AirPods Kaybolursa Ne Olacak
AirPods Kaybolursa Ne Olacak

Müşterinin yorumu: “AirPods’ları beklemekten sıkıldım. Aynı anda hem müzik dinlemek hem de iPhone 7’yi şarj etmek istiyorum. Daha çok bekleyeceksek, başka bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum” şeklindeydi.

Tim Cook’un yanıtı: “Notunuz için teşekkürler, gecikme için üzgünüz — biz AirPods bekleme sürecini sonlandırıyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde kargolamaya başlayacağımızı düşünüyorum.”

E-postanın tam başlıklarının Apple’ın kurumsal sunucularından geldiği MAcRumors tarafından doğrularken, “Apple yöneticilerinin müşterilere zaman zaman yanıt verdiğini bildiklerini, ancak bir yine de, bu e-postaların  sahte olabileceğini unutmamalısınız.”  dendi.

Apple, AirPod müşterileri için hazır olmadan önce “biraz daha zaman” gerektiğini söylüyor; Söylentiler Aralık ile Ocak arasında piyasaya çıkma tarihlerine işaret ediyor. AirPods, hem Apple’ın web sitesinin farklı bölümlerinde  “yakında olacak” ve “şu anda kullanılamıyor” olarak listelenmeye devam ediyor.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?