AirPods Üretimi Başlıyor

0
63

Apple’ın bu sene piyasaya sunacağı iddia edilen birçok teknoloji ürünü bir bir piyasaya çıkmaya başladı. İlk olarak yen seri akıllı telefonları iPhone 7 serisinin piyasaya sürülmesi hemen ardından geçtiğimiz günlerde MacBook Pro yeni serisinin tanıtılması ardından gelen yeni ekranlar derken Apple’ın bundan sonra ne gibi ürünleri piyasaya süreceği de merak konusu olmuştu.

Zira iddialarda yer almasına rağmen bir türlü üretimine geçilmeyen ve sadece tanıtımla kalan AirPods kulaklıkları da bu alanda Apple’ın en çok merakla beklenen ürünlerinden biri olmuştu. iPhone 7 serisinde kulaklık girişlerinin değişmesiyle beraber daha da önemli hale gelen AirPods kablosuz kulaklıklarının ise Apple tarafından yapılan ilk açıklama ile ertelendiği belirtilmişti.

AirPods-Üretimi

Aralık Ayı İçerisinde Üretilecek İddiası

Ertelenme haberinin ardından Apple’ın belirsizliğini koruyan nadir ürünlerinden biri olan AirPods kulaklıkların üretim tarihi için ise yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Bu noktada dünyaca ünlü araştırma şirketleri tarafından yapılan son açıklamalarda AirPods için yeni bir iddia ortaya çıktı.

Bu kez yapılan açıklama ile beraber Apple’ın AirPods kulaklıkları Aralık ayında üretmeye başlayacağı belirtildi. Söz konusu iddialarla beraber Apple’ın kablosuz kulaklık modelleri üreteceği düşüncesi de artış göstermeye başladı. Fakat Apple’ın tüm bu iddialara rağmen açıklama yapmaması ise AirPods kulaklıklar için kafaları da karıştırmaya devam ediyor. Dev markanın bu noktada nasıl bir karar alacağı ise merak konusu.

İLGİLİ HABER:  AirPods Değişimi Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?