AirPods Pro, sizi dünyadan koparabiliyor. Kulaklığın aktif gürültü engelleme gibi bir artısı var. Kablosuz kulaklıklar için aktif gürültü engelleme özelliği önemli.

Dışarıdan gelen seslerin engellenmesi ve kaliteli ses deneyimi için bu önemli. Tamam özellik çok iyi de bir güncelleme öncesinde bir takım sorunlar yaşanmaya başladı.

Özellik güncellenmişti ama iyi yönde bir gelişim olmamıştı. Sitemizde bu konuya ilişkin yazı paylaşmıştık ve çok yorum almıştık.

Kulaklığın sahiplerinde sorun yaşandığına ilişkin birçok yorum aldık. Süre biraz uzadı ama sonunda güncelleme geldi. AirPods Pro 2D15 güncellemesi yayına açıldı.

AirPods Pro 2D15 Güncellemesi ile Aktif Gürültü Engelleme Özelliğini İyileştiriyor

Güncellemenin eğildiği nokta aktif gürültü engelleme özelliği. Bir önceki seride yer alan sorun giderilmiş. Sorun dışarıdaki seslerin engellenmemesiyle baş gösteriyordu. Gürültü engelleme tam performans çalışmıyordu.

Güncelleme bunu çözmüş oldu. AirPods Pro 2D15 sürümünü yüklemeniz yaşadığınız sorunların çözülmesini sağlayacak. Güncelleme iPhone ve iPad üzerinden otomatik olarak yapılıyor zaten.

AirPods Pro 2D15

2D15 sürüm yüklü olmasına karşın, hala gürültü engelleme kısmında bir sorun yaşıyorsanız bize yorum atın. Eski sürümde de benzeri bir durum olmuştu. Sizlerden gelen yorumlarda da gürültü engelleme kısmında sorunlar yaşandığını bir kez daha teyit etmiştik.

Yine benzeri sorunu yaşayan takipçilerimizden yorumları beklememizin nedeni bu. Yardım edebileceğimiz bir konu olursa, yardım etmeye çalışacağız.

6 YORUMLAR

  1. Tam anlamıyla test edemedim ama gürültü engelleme bi tık iyileşti fakat o ilk başarısı yok bu net artı baslar pırt pırt patlamış hoparlör gibi oldu hepten içine ettiler bence sorunlu güncellemeden önceki versiyona dönülmeli en iyi hali oydu son güncellemede başarısız sayabilirim. Bu arada MacBook’ta bağlantı koparıyor dinlerken bi kaç dk geçmeden bağlantıyı kesiyor yeni sıkıntı bile eklediler bence.

  2. Merhaba;

    Son güncelleme ile aktif gürültü giderme yine ilk günkü gibi değil 😞 çıt pıt sesler cabası yüksek seste film izlerken ani ses yükselmelerinde saçma sapan çızırdama yapıyor. 1800 tl verdik aldığımız sonuca bak. Keşke powerbeatspro veya sennheiser momentum true wireless alsaymışım 😬

  3. Benim airpods pro mda da birkaç gündür sol kulaklıktan gürültü engelleme ya da şeffaf mod açıkken çıt çıf sanki bişey sallanıyor gibi ses geliyor. Bu hafta servise gideceğim

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?