Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modelleri olarak tanıtılan AirPods Pro modelinin tüm özellikleri yapılan tanıtımla açıklanmıştı. Kablosuz kulaklık modelinin özellikleri ve tasarımı hakkında daha önce bir inceleme hazırlamıştık. Yeni kulaklık modelinin satışa çıkacağı tarih konusunda ise bir türlü bilgi paylaşımı olmadı. Merakla beklenen kulaklık modellerinin satış tarihi ise sonunda belli oldu. AirPods Pro, diğer birçok bölgede olduğu gibi ülkemizde de bugün itibariyle satışa çıktı.

AirPods Pro

AirPods Pro Fiyatı Nasıl?

Apple Store üzerinden satışa sunulan yeni kablosuz kulaklık modelinin satış fiyatı ise tanıtım sırasında açıklandığı gibi 1899 TL olarak belirlendi. Kablosuz kulaklık modelinin gönderimi için belirlenen teslimat tarihi ise 2-3 hafta olarak gösteriliyor.

Zaten kulaklık modelini tek bir seçenek ile satışa sunulduğunu da ekleyelim. Sadece beyaz seçeneği tercih edebiliyorsunuz. Tek renk ile satışa sunulan kulaklık modelinin sadece Apple Store değil, e-ticaret devlerinde de satışa sunulduğunu eklemek gerekiyor.

AirPods Pro

Yenilenen tasarımı, gürültü engelleme özelliği, yenilenmiş işlemci ile donatılması gibi artılarla beraber gelen kulaklık serisinin tüm özelliklerini ve tasarım detaylarını incelemek isterseniz, aşağıda yer alan linke bakabilirsiniz.

Zaten satış rakamlarının yüksek seyrettiği bilinen kulaklıkların, ülkemizin de bulunduğu birçok ülkede satışa çıkmasının ardından, yeni satış rekorları kırmasının beklendiğini de ekleyelim. Daha önce yapılan araştırmada, satışa çıkan bölgelerde AirPods Pro modelinin Apple’ın en çok satan ikinci cihazı olduğunu gösteren veriler paylaşılmıştı.

İlginizi Çekebilir: AirPods Pro Almaya Değer Mi? Fiyat ve Özellikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?