Apple’ın kablosuz kulaklık modelinin yenileneceği konusunda bilgiler ortaya çıkmıştı. Kulaklık modelinin Pro versiyon ile güncelleneceği konusunda detayları paylaşmıştık. iOS 13.2 sürümü içerisinde yer alan bazı ikonlar AirPods Pro modelinin tasarımı konusunda da detayların ortaya çıkmasını sağladı. Tüm bu ikonların dışında yeni kulaklık modelinin teknolojisi konusunda da bazı detaylar elde edildi.

Kodlar içerisinde yer alan bilgiler güncellenmiş olan kulaklık modelinin detaylarını ortaya koymuş oldu. Ekim sonunda tanıtılması beklenen yeni model için son bilgiler ise kısa süre önce ortaya çıktı. Buna göre AirPods Pro kulaklık modellerinin kutu tasarımı da belli oldu.

AirPods Pro Kutu Görselleri Yayınlandı

Bu kez doğrudan kulaklıkların tasarımını gösteren fotoğraflar paylaşılmadı. Bunun yerine kulaklıkların kutu görsellerinin fotoğrafları paylaşıldı. Özellikle genel tasarım konusunda nasıl bir seriye yer verileceğini özetleyen yeni kutu görselleri, daha mini bir modelle karşı karşıya kalacağımızı onaylamakta.

Kutu görsellerine baktığımız zaman, eski seride olduğu gibi uzun bir tasarım yok. Bunun yerine son dönemde sızdırılan tasarıma benzer ve bu tasarımı doğrular nitelikte detaylar var. Oldukça kısa bir kutunun sunulması, kulaklıkların da beklendiği gibi kısa olmasına işaret.

AirPods Pro

Daha önce AirPods Pro modeli için sızdırılan bilgilerde, kulak başlarının çok daha kısa olduğunu görmüştük. Sızdırılan yeni kutu görselleri de bunu net bir şekilde doğrulamış oldu. Görüntülenen tasarıma göre yine kısa kulaklık modelleriyle karşı karşıya kalacağız.

AirPods Pro kutuları olduğu iddia edilen kutuların sızdırılmasıyla beraber, bu serinin ne zaman tanıtılacağına ilişkin detaylar da paylaşıldı. Daha önce yeni serinin Ekim ayının sonunda tanıtılması yönünde bilgiler verilmişti. Şimdi ise yeni serinin Kasım ayında tanıtılacağı yönünde bilgiler var.

Tanıtımda sadece AirPods Pro kulaklıkları olmayacak. Bunun dışında 16 inç MacBook modeli ve bir de yenilenmiş bir akıllı ev hoparlörünün gelmesi bekleniyor. Tüm bunlar için Apple’ın yapacağı açıklamaları merakla bekliyoruz. Tanıtımın hemen sonrasında hem kulaklıklar hem de diğer ürünler için detaylı bilgileri paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  AirPods 2 Kutusunda Görüntülendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?