Kablosuz kulaklık modellerinin en etkileyicilerinden biri olan AirPods, kısa süre sonra yenilenecek. Son olarak AirPods 2 kulaklık modelinin tanıtıldığını ve serinin biraz daha ne çıktığını görmüştük. Fakat her ne kadar beğeni toplamış olsa da AirPods 2 serisinin tasarımın önemli değişiklikler yapılmadı. Bu durumda yeni kulaklıklar için bekleyişi ortaya çıkardı. Tasarımın değişmesi beklenen model ise AirPods Pro kulaklıkları oldu.

Başta kulaklık tasarımının değişmesi beklenen yeni serinin, teknik açıdan da yenilenmesi söz konusu olacak. Daha önce bu noktada bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan sızıntılarda kulaklıkların biraz daha küt bir tasarımla geleceği vurgulanmıştı. Şimdi ise renk seçenekleri konusunda yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

AirPods Pro Renk Seçenekleri Neler Olacak?

Yeni kulaklık modelinin 4 farklı renk seçeneği bulunacak. Biliyorsunuz eski kulaklık için sadece beyaz renk seçeneği sunuluyordu. Şimdi ise 4 farklı rengin geleceği ortaya çıktı. iPhone 11 Pro serisinde sunulan renk seçenekleriyle orantılı olarak yeni renkler gelecek.

Yeni renklerin içerisinde en çok dikkat çekini ise yeşil olacak gibi duruyor. İlk defa bir iPhone modeline de eklenmiş olan yeşil renk, iPhone 11 Pro tanıtımı sonrasında da bir hayli gündem olmuştu. Aynı durumun AirPods Pro kulaklık modeli için de geçerli olacak.

AirPods Pro

Renk seçenekleri ve değişen tasarımı göz önüne aldığımız zaman, ilgi göreceğini düşündüğümüz yeni kulaklıklar için tanıtımın ne zaman yapılacağı da ortaya çıkmaya başladı. Buna göre tanıtım önümüzdeki hafta yapılacak.

Muhtemelen önümüzdeki hafta sadece AirPods Pro gelmeyecek. Bunun yanında 16 inç yeni bir MacBook modelinin de sunulması bekleniyor. Hatta iPhone SE 2 için güzel sürprizler de yapılabilir. Yazılım kısmında da değişiklik bekleniyor.

Tanıtımın hemen sonrasında iOS 13.2 güncellemesinin yayınlanması beklentisi var. Tüm bunlar için önümüzdeki hafta yapılması beklenen tanıtıma odaklanmış durumdayız. Tanıtım sonrasında ortaya çıkan yeni ürünler hakkında bilgiler paylaşacağız. Özellikle AirPods Pro için meraklı bir bekleyiş var.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?