AirPods Pro için Emoji Özelleştirmesi Geliyor

0
122
AirPods Pro

Apple için en başarılı ürünler arasında yer alan AirPods Pro, satış rakamları konusunda da iddialı bir seviyeye çıktı. Sadece 2019 verileri değerlendirildiği zaman bile kulaklıkların beklentilerin üzerinde satış elde ettiğini görüyoruz. Daha önce paylaşılan raporlara baktığımız zaman da AirPods Pro, şimdiye kadar en fazla satılan Apple ürünü olma yolunda ilerliyor.

AirPods Pro kablosuz kulaklık modelinin elde etmiş olduğu bu başarının arkasından Apple’ın da kullanıcılara farklı şekilde dönüşleri olacak. Marka gösterilen bu ilgiye karşılık vermek adına kablosuz kulaklıklar için yeni bir düzenleme sunacak. Bu kez kullanıcılar kulaklıklarına emoji ifadelerini ekleyebilecek.

AirPods Pro Kutusuna Emoji Eklenebilecek

Firmanın yeni kablosuz kulaklık modelleri için özelleştirmeler sunduğunu biliyoruz. Kutunun üzerine isim yazma ve farklı karakterler ekleme mümkün. Bu şekilde bir nevi tasarımı mini ölçüde özelleştirebiliyordunuz.

Şimdi ise benzer bir adım atılacak. Bu kez kablosuz kulaklık modellerine emoji ifadelerini eklemek mümkün olacak. Kullanıcılar seçtikleri emoji ifadesinin kutunun üzerine işlenmesini sağlayabilecek. Satın alırken seçim yapabileceksiniz ve istediğiniz ifade kutu üzerine yerleştirilmiş olarak gelecek.

AirPods Pro

İlk etapta toplamda 30 farklı emoji ifadesinin yer alması bekleniyor. Gülen surat, öpücük atan emoji, robot emojisi gibi birçok farklı emoji arasından seçim yapılabilecek. İlk etapta sadece 30 emoji karakteri sunulacak ancak hemen sonrasında sayının artması bekleniyor.

AirPods Pro

AirPods Pro özelleştirmeleri için başka farklı varyasyonlara yer verilip verilmeyeceği konusunda da Apple’ın açıklamalarını beklemek gerekecek. Öyle ki firmanın en çok satan ürün olma yolunda ilerleyen kulaklıkları için farklı planları da olabilir. Beklentiler yeni renk seçeneklerinin sunulacak olması. Fakat yeni renk seçenekleri konusunda henüz resmi bir açıklama olmadığını da belirtmek gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın 25 Yıl Önce Sunacağı Telefonu W.A.L.T. Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?