AirPods Max Almak İsteyenler için Kötü Haber

0
299
AirPods Max

AirPods Max, Apple’ın Premium seviyesi ürünlerinden biri oldu. Baştan kabul edelim fiyat çok yüksek ama kulaklığın özellikleri de gayet başarılı. 5.600 TL’nin üzerinde fiyat belki kişisel kullanım için biraz yüksek bir fiyat olabilir ama profesyonel odaklı kullanım için yapılabilecek olan masraflardan biri.

Piyasada da böyle gözükmüş olacak ki yeni kablosuz kulaklık modellerinin stokları yağ gibi eriyor. Birkaç gün önce bu konuda bir haber yapmıştık. Almanya ve ABD genelinde stokların tükendiğini ancak ülkemizde stokların hala mevcut olduğunu belirtmiştik. Almanya ve ABD genelinde stoklar tükenmiş ve gönderim için 14 hafta süre verilmişti.

AirPods Max Stokları Türkiye’de de Son Buldu

Yeni bilgilere göre Almanya ve ABD’nin hemen sonrasında ülkemizde de stoklar son buldu. Kulaklıkların stoklarının tükendiğini görüyoruz. Resmi siteye girdiğinizde hangi rengi seçerseniz seçin, kulaklık 12 ile 14 hafta içerisinde gönderilecek gibi gözüküyor.

E-ticaret sitelerinin bir etkisi olabilir ama şu an için belirlenen stoklarda tüm cihazlar satılmış gibi gözüküyor. İlk tükenen renk pembe rengi olmuştu. Şimdi diğer renkler için de aynı durum geçerli.

Yeni kulaklığı satın almak isteyen kullanıcıların minimum olarak 12 hafta bekleyeceği görülüyor ama stoklar daha erken de yenilenebilir. Apple bunun için de bir açıklama paylaşmış değil.

AirPods Max

Marka daha önce böyle bir ilgi durumunda ya da stokların tükenmesi durumunda, ilgiyi belirtmek için bir açıklama yapar ya da satış rakamlarının çok iyi olduğunu söylerdi. AirPods Pro için yapılan açıklamaları hatırlayacak olursak, kulaklığın en çok satan aksesuar olduğu falan açıklanmıştı. Muhtemelen bu kez koronavirüs etkisiyle beraber stoklar o kadar yüksek tutulmadı.

AirPods Max hakkında bir bilgi paylaşılacak olursa ya da Apple stokları yenilediğinde, o zaman biz de bilgi vereceğiz. Şimdilik yeni kulaklığı almak isteyenler için beklemekten başta bir çare olmadığını söylemek lazım.

İLGİLİ HABER:  Apple Neden iPhone Ve iPad İçin 3 Farklı Modelle Geliyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?