AirPods Kulaklıkları

Teknolojinin aranan markalarından biri haline gelen Apple, uzun süredir beklenen yeni kablosuz kulaklıklarını sonunda piyasaya sürdü. Apple tarafından erteleme açıklamaları ile bir türlü çıkış tarihi konusunda net bir bilgi elde edilememiş olan yeni AirPods kulaklıkların çıkışı ise sonunda yapıldı. İlk olarak ön siparişe açılan kulaklıkların tüm özellikleri le beraber satış fiyatı konusunda da Apple tarafından yapılan açıklama ile beraber 779 TL gibi bir fiyat açıklaması yapıldı. Apple’ın hem fiyatı hem de özellikleriyle beraber sonunda piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklıklarının satış sonrası desteği hakkında da yavaş yavaş detaylar ortaya çıkmaya başladı.

AirPods Kulaklık Alanlara Garanti Desteği

Tabi ki Apple’ın hemen her ürünün de olduğu gibi AirPods kulaklıklarında da satış sonrası desteği oldukça yüksek tuttuğunu belirtelim. Zira hemen her ürünün de olduğu gibi AirPods için de garanti desteği verecek olan Apple’ın garanti konusunda da kullanıcılara birçok çözüm sunacağı belirtiliyor.

AirPods Kulaklıkları

Bu konuda ilk olarak birebir değişim ve pil değişim sistemleri dikkat çekmekte. Açıklanan bilgilere göre garanti süresi boyunca diğer ürünlerde olduğu gibi birebir değişim imkanı ve pil değişim imkanı elde edebileceksiniz. Ücretsiz olarak pil değişimi hizmeti ise sadece garanti süresi boyunca geçerli olacak elbette ki.

Pil Değişim Ücretleri Açıklandı

Apple’ın zaten garanti kapsamında AirPods için bu tür ayrıcalıklar sunması beklenen bir gelişme olarak biliniyordu. Genelde de Apple tüm ürünleri için bu tarz bir garanti sistemi sunuyor. Bunun dışında en çok merak edilen konulardan birisi de garanti dışında ürünün yaşayacağı sorunlarda ne kadar ücret ödenmesi gerektiği. Henüz AirPods kulaklıkların genel anlamda garanti dışı onarımlarının ne derece bir fiyat aralığında olacağı konusunda çok detaylı bilgi verilmedi. Fakat pil konusunda ilk fiyatlar açıklandı.

AirPods kulaklıkları için garanti dışında açıklanan pil fiyatı ise 49 dolar olarak belirlendi. 49 dolar olarak belirlenen fiyat pil değişimi için oldukça yüksek gözükse de 779 TL gibi bir satış fiyatının olması pil değişimi konusunda da 49 doların ideal olarak gösterilmesine neden oluyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?