Apple reklam stratejisinin son adımlarından birisi geçtiğimiz günlerde AirPods kulaklıklar için yayınlanan reklam filmleri olmuştu. iPhone 7 Plus kamera reklamlarından sonra AirPods serisinin stoklarını güncelleyip ardı ardına 4 adet kısa reklamda yayınlayan Apple’ın tüm bu reklamlarından sonra bir kez daha gündem olan yeni seri kulaklıkların hakkında şimdilerde yeni bir gelişme daha ortaya çıktı. Bu kez doğrudan Apple tarafından olmasa da AirPods kulaklıkları için atılan adımda artık kulaklıkların neredeyse hemen her renk ile beraber gelebileceğini belirtelim.

58 Farklı AirPods Kulaklık Renk Seçeneği

Colorware tarafından yapılan renklendirme çalışmasının yeni üyesi olarak karşımıza çıkan AirPods kulaklıklarını firma özel olarak ele aldığını açıkladı. Metalik, Mat, parlak gibi farklı boya türleriyle beraber tam tamına 58 adet farklı renk seçeneğini kullanıcılara sunan Colorware, tüm bu renk seçenekleri ile beraber ekstra birçok seçeneği de kullanıcılara sunmuş durumda. Bu seçeneklerle beraber isterseniz AirPods kulaklıklarını tek tek farklı şekilde renklendirebiliyorsunuz.

AirPods

Bununla beraber kılıfları da farklı renk seçeneklerine göre seçip renk kombinasyonları yapabiliyorsunuz. Tabi hemen belirtelim tüm bu renk kombinasyonlarının yanı sıra 58 farklı renk seçeneğiyle beraber kulaklıkların tek renk düzenin de seçilmesi de mümkün. Bunun için ise firma özel bir satış sayfası oluşturmuş durumda. Colorware alışveriş sitesi üzerinden kolaylıkla yeni seri AirPods renklerini seçip ürünü sipariş edebiliyorsunuz.

Fiyatlar Nasıl Değişiyor?

Tabi farklı renk seçenekleri ile beraber AirPods kulaklıkları tercih etmenin de bir bedeli olduğunu belirtelim. Colorware doğrudan kulaklıkları kendi sitesi üzerinden satışa çıkarıyor ve kendi fiyatını da kulaklıkların üzerine ekliyor. Tüm kılıfları ile beraber renklendirme seçeneği tercih edilen kulaklıkların fiyatının bu durumda 150 dolardan 300 dolar rakamlarına kadar çıkabildiğini de belirtelim. Söz konusu fiyat değişikliği yaptığınız tercihe göre değişebiliyor.

İLGİLİ HABER:  Apple'ın beklenen Mac etkinliği 27 Ekim'de

Mesela eğer sadece kulaklıkları renklendirmek istiyorsanız bu durumda 30 dolar daha aşağı bir rakam veriyorsunuz. Fakat kulaklıkların farklı renk modelleri ile beraber bu fiyatların biraz daha artabileceğini de belirtelim. Tüm bunlar için Apple’ın nasıl bir sistem uygulayacağı ise merak konusu. Şimdiden stokları biten kulaklıklar için belki de Apple kendi renk düzenlemesini de yapabilir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?