AirSnap

AirPods, Apple için devrim niteliğinde bir ürün olarak değerlendirilebilir. Tanıtıma çıktığı ilk anda, hatta tanıtımından önce ortaya çıkan iddialar Apple’ın böyle bir ürüne ihtiyacı olduğunu göstermişti. Kablosuz kulaklık modellerinde, tamamen kablo bağımsız bir kulaklık serisi olarak gelmesi ve Apple’ın ürünleriyle tam uyum içinde çalışmasının yanında Siri destekli olması AirPods kulaklıklarının bir hayli öne çıkmasını sağladı. Şimdilerde AirPods 2 kulaklıklarını konuştuğumuz kablosuz kulaklık modelinin en büyük sorunu ise taşıma sorunu.

Aslında kulaklık sadece bir kutu ve iki küçük kulaklık başından oluşuyor. Yani taşıma sorunu ağırlık ya da boyuttan değil, tam tersi küçük boyutlar nedeniyle kaybolma sorunu yüzünden. İşte bu konuda AirPods kullanıcılarına büyük oranda yardımcı olacak yeni bir taşıma kılıfından söz edeceğiz. Kısa süre önce ortaya çıkan AirSnap kılıf bu sorunu çözebilecek özelliklere sahip. Hemen ürünün özelliklerinden söz edelim.

AirSnap Taşıma Çantası Nasıl Özelliklere Sahip?

Bu konuda daha öncede birçok kılıf ürününü gördüğümüz Twelve tarafından sunulan AirSnap, özellikle yoğun bir şekilde seyahat eden kullanıcılar için bir hayli dikkat çeken bir ürün. AirSnap başta da dediğimiz gibi tam olarak bir kılıf ürünü. AirPods kutusuna uyumlu olarak tasarlanan kılıfta, rahatlıkla kulaklıkları taşıyabiliyorsunuz. Bir nevi AirPods için sırt çantası sunuluyor demek daha doğru olacaktır.

AirSnap

Tamamen deri malzemenin kullanıldığı kılıf, yanlarda özel bir dikişi bölümü bulunduruyor ve kapaklı bir tasarıma sahip. Bu yönüyle modelin kolay bir kullanım sunduğunu söylemek gerekiyor. Tüm kutuyu içine alan AirSnap, alt kısımda özel bir çıkış bölümü bulunduruyor. Bu bölüm sayesinde, kulaklığı kılıfından hiç çıkarmadan şarja takabiliyorsunuz. Kısacası kablo bağlantısı için boş alan bırakılmış ve bu alanı kullanarak sorunsuz bir şekilde kulaklıklarınızı şarj edebiliyorsunuz.

AirSnap

Yine kablosuz şarj içinde herhangi bir sorun oluşturulmayacağı açıklanan AirSnap, ekstra bir koruma sağlamakta. Düşmelere ve sert zemine düşme gibi durumlarda kulaklıklarınızın biraz daha korunaklı hale getirilmesi sağlanıyor. Ama hemen belirtelim, ürünün bu konuda bir iddiası yok. Yani illa ki düşmelere karşı koruma sunulacak diye beklememek gerekiyor.

AirSnap

Sadece biraz daha korunaklı bir kılıf olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen deriden oluşan kılıfın diğer bir artısı ise klipsleri. Sırt çantanıza, kemerinize veya anahtarlığınıza takabileceğini bir klips bulunduran AirSnap, taşıma sorununu ortadan kaldırıyor demek daha doğru olacaktır. Kılıfın en büyük avantajlarından birinin bu olduğunu söyleyebiliriz. AirPods taşıma kılıfı sınıfında yer alan ürünün, özelliklerini de belirtelim.

AirSnap

  • Tamamen deri malzeme
  • Güvenli taşıma klipsi
  • Lightning girişi için port alanı
  • 3 farklı renk ( kahverengi, yeşil, siyah)

Bu özelliklerle beraber AirSnap ülkemizde henüz satışta değil. Şimdilik sadece yurt dışında satışı bulunan kılıfın fiyatı ise 30 dolar olarak açıklanmış. Ülkemizde bu serinin satılıp satılmayacağı konusunda ise bir bilgimiz bulunmuyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?