AirPods 2

AirPods, Apple’ın deneysel ürünlerinden bir tanesi olarak değerlendirilebilir. Kulaklıkların yapısı, tasarımı ve hatta kullanım detaylarına bile baktığımız zaman ne kadar iddialı bir ürünle karşı karşıya kaldığımızı görebiliyoruz. Daha önce bu sınıfta çok fazla üretim yapmayan Apple’ın ilk denemesinde başarılı olduğunu da söylemek gerekiyor. Gerek ses kalitesi gerekse de sistem özellikleriyle farkını gösteren kulaklıkların satış rakamları da bir hayli yüksek. İlk serinin başarı elde etmesi ise markanın yeniden harekete geçmesine neden oldu. İşte bu noktada AirPods almayı düşünen takipçilerimize bir haberimiz var. İddialar doğruysa AirPods 2 kulaklıkları geliyor.

AirPods 2 için Yeni Bir Doğrulama Geldi

2018 iPhone modellerinin tanıtımı sırasında tanıtılması beklenen ancak tanıtılmayan ve 2018 iPad modelleriyle geleceği iddiaları üzerinde durulan AirPods 2, bir kez daha gündemde. Bu kez alınan bir Bluetooth sertifikası ve Ice Universe tarafından yapılan paylaşımlar yeni kulaklıkları gündeme getirmiş durumda.

Apple AirPods

Daha uzun pil süresi, suya dayanıklı bir tasarım, daha fazla Siri yeteneği, kontrol kısmında yenilikler ve kablosuz şarj artısı gibi artılarla beraber gelmesi beklenen AirPods 2 kulaklıklar için çok beklemenin gerekmeyeceği belirtiliyor. Daha önce Apple konusunda yaptığı tahminleri büyük ölçüde tutturan Ice Universe, AirPods 2 kulaklıklarının bu yıl bitmeden satışa çıkacağını belirtiyor.

2019 yılına girmeden yeni kulaklıkların tanıtılacağı ve hatta bu kulaklıklarda, dikkat çeken bir fiyat farkının olmayacağı yönünde bilgiler var. Muhtemelen yeni seri, 1.nesil kulaklık modellerinin yerini alacaktır. Böyle değerlendirdiğimiz zaman AirPods tercihi yapacak olan kullanıcıların biraz daha beklemesinde yarar var.

İlginizi Çekebilir: Apple ID Kilitlenme Sorunu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?