Apple AirPods‘u ilk duyurduğunda, şirketin müşteri tabanı çok heyecanlandı. Daha sonra AirPods’un piyasaya sürülmesi ertelendi ve bu heyecanın düzeyi önemli ölçüde azaldı. Nihayet Aralık 2016’da AirPods satışa sunuldu ve istekli müşteriler yeni nesil kablosuz kulaklığa sahip olmaya başladı. Peki, AirPods 899 TL eder mi?

Apple kullanıcılarının yorumlarını paylaştığı iMore adlı sitede, AirPods ile ilgili bir tartışma başlatıldı. Tartışmanın içeriği AirPods 899 TL eder mi?, Kablosuz işlevselliği ve kurulumundan memnun musunuz? Daha iyi uyumluluk / ses seçenekleri olan farklı bir bluetooth kulaklığı mı tercih edersiniz? gibi sorulardan oluşuyor.

AirPods hakkında fikir sahibi olmak isteyen okuyucularımız için, birçok kullanıcının AirPods hakkında yorumlarını paylaştığı tartışmadan en dikkat çekici yorumları derledik.

AirPods Kullanıcı Yorumları

frrc21 rumuzlu kullanıcının yorumu:

Diğer tüm rakip ürünlerin fiyatlarının AirPods’un iki katı olduğunu ve genellikle aynı ses kalitesine sahip olduklarını değerlendirince, fiyatın gayet etik olduğunu ve almaya değer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca W1 çipi de heyecan verici bazı işlevsellikler getiriyor.

TimHart rumuzlu kullanıcının yorumu:

Birçok rakibi olduğu doğrudur, ancak AirPods Apple tarafından iPhone’la birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. W1 yongasının fiyatı haklı kıldığını görmek ilginç olacak.

Matty rumuzlu kullanıcının yorumu:

Tasarım perspektifinden benim için harika görünüyorlar. Ayrıca diş ipi kutusuna benzeyen şarj kasası oldukça şirin görünüyor. 5 saatlik pil ömrü de oldukça iyi.

GlowingBlue rumuzlu kullanıcının yorumu:

Kardeşim bir AirPods aldı ve diğer tüm kablosuz kulaklıklarını kullanmayı bıraktı. Tek şikayeti ses seviyesi ayarı konusunda. Sürekli ses seviyesini ayarlayan biriyseniz, AirPods sizin için doğru kulaklık olmayabilir.

tylerbarnhardt rumuzlu kullanıcının yorumu:

“AirPods’un makul bir fiyat etiketine sahip olduğunu düşünüyorum. Elbette insanlar her zaman daha az ödeme yapmak isterler ancak Apple Mağazası’na girdiğinizde vitrindeki en ucuz Bluetooth kulaklıkların AirPods olduğunu görürsünüz. Dürüst olmak gerekirse bundan daha yüksek bir fiyata satışa sunulmasını bekliyordum. Bu sabah yerel mağazadan bir çift aldım. Şimdiye kadar reklamlarında olduğu gibiler. Bose QC35’lerim gürültü önleme ve konfor açısından çok daha iyi oldukları için onları kullanmayacağım. ve koşarken biraz daha sıkı oldukları için PowerBeats’lerimin yerine geçemeyecekler. Ancak bir tren yolculuğu için kullanışlı olabilirler. Sonuçta yalnızca müzik dinlemek için değil, telefon görüşmeleri yapmak için de kullanılıyorlar.”

İLGİLİ HABER:  AirPods Kullanıcılarına Yeni Renk Seçeneği Müjdesi

Apple’ın 899 TL’lik kablosuz kulaklığı AirPods hakkında bazı kullanıcı yorumlarını okudunuz. Peki siz AirPods hakkında ne düşünüyorsunuz? Satın almaya değer mi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?