AirPods 3 Konsept Görüntüleri Yayınlandı

0
103
AirPods 3

iOS 13.2 işletim sistemi sürümü geçtiğimiz hafta içerisinde gündeme. Yeni işletim sistemi sürümü için beklenen ilk beta sürümünün yayınlandığı açıklandı. İlk beta sürümünün yayınlanmasının ardından çok önemli değişikliklerin kapıda olduğu anlaşıldı. Özellikle yaşanan sorunların giderilmesi söz konusu olacak.

Yeni işletim sistemi sürümünün yayınlanmasının ardından bu değişiklikleri daha detaylı öğreneceğiz. iOS 13.2 sürümünün getireceği düzenlemeler ve yenilikler bir yana, bu sürümle beraber Apple’ın yeni ürünleri hakkında da bilgi sahibi olabildik.

Öyle ki yeni sürümle beraber bazı önemli ikonlar ortaya çıktı. Bu ikonlardan birisi de AirPods 3 kulaklık modeli için ortaya çıkan ikonlar oldu. Ortaya çıkan ikonlar, çok daha farklı bir tasarımın geleceğini göstermiş oldu.

AirPods 3 Yenilenmiş Tasarımı Ortaya Çıktı

Hem bu ikon görselleri hem de paylaşılan birkaç ek bilgi ile söz konusu kulaklık modellerinin tasarımını gösteren konsept videoları hazırlandı. Apple’ın kulaklık modellerinde yer alacak olan tasarım için hazırlanan konsept videosu da değişikliği net bir şekilde ortaya koyuyor. Yeni kablosuz kulaklık modellerinin, tam anlamıyla kulak içi bir model olacağını bu tasarım çalışmasında da net bir şekilde görebiliyoruz.

iOS 13.2 işletim sisteminin içerisinde yer alan ikon görselleri de tüm bunları doğrulayacak nitelikte görseller. Hazırlanan konsept görüntüsünde karşımıza çıkan bir başka tasarım değişikliği ise sap kısmında. Bu kısımda daha kısa bir seriye yer verilmiş. Daha önce AirPods 3 kulaklıkları için ortaya çıkan bilgilerde de bahsettiğimiz bu kısım, konsept çalışmasında da vurgulanmış durumda.

AirPods 3

Çok kısa bir süre önce AirPods 3 modeline ait olduğu iddia edilen bir kalıbın ortaya çıktığını ve bu kalıbın tasarım için önemli detayları ortaya koyduğundan söz etmiştik. Aslında bakarsınız konsept çalışmasında da kalıplarla ortaya çıkan tasarımın desteklendiği net bir şekilde görülüyor.

İLGİLİ HABER:  AirPods 3 Görüntüleri Paylaşıldı! İşte Tasarım

Yeni kulaklık modelinin baştan sona yeni bir model olacağına kesin gözüyle bakıyoruz. Apple’ın kulaklıkları ne zaman tanıtacağı kısmı ise soru işaretlerinin başında gelen kısım. Tüm bu tasarımın kesinlik kazanacağı tanıtım için bir süre daha beklemek gerekecek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?