AirPods 3 için Sevindirici Gelişme! Yeni Foto Geldi

0
132

Kablosuz kulaklıkların şahı yakın zamanda geri dönecek gibi gözüküyor. AirPods 3 serisinden bahsediyoruz. Aslında üretiminin gecikeceği ve tanıtımın hemen yapılmayacağı iddia edilmişti. Bu iddiaları boşa çıkaracak kanıtlar da gelmeye devam ediyor. En son yeni kablosuz kulaklıklar için yeni bir görsel daha yayınlandı.

Yeni görsel yayınlanması bizim için önemli. Çünkü iddiaların boşa çıkması ve kulaklıkların 20 Nisan etkinliğinde duyurulması ihtimalini arttırıyor.

İlginizi Çekebilir: Turkcell’in Ramazan Kampanyası Başladı! İşte Detaylar

AirPods 3 Kulaklığı için Yeni Görseller

Son gelen görsel ise Weibo üzerinde ortaya çıktı. Weibo paylaşımlarında ambalajı açılmış bir kulaklığın görseli gözüküyor. Bu görselde fark şu ki yeni kulaklıkların hazır olduğunu anlıyoruz. Yani son kullanıcının karşılaşacağı forma gelmiş kulaklıklar yer alıyor.

UnclePan tarafından yapılan paylaşımda kulaklıkların hazır olarak gösterilmesinin sonrasında, yeni bir iddia da paylaşıldı. Bu paylaşıma göre kulaklık yılın ikinci yarısına kalmayacak.

Bu sefer kulaklığın 20 Nisan’a yetişeceği söyleniyor. En azından tanıtımın yapılması söz konusu olacak. Tanıtım yapıldıktan sonra zaten geri kalan kısım için kısa bir süreç diyebiliriz. Tanıtım şimdi yapılacak olursa, yaz aylarına doğru kulaklıkların satışa hazır olması beklenebilir.

Ülkemize gelmesi belki biraz daha zaman alacaktır ama serinin yaz aylarında satışa çıkması olası. Paylaşılan görsellerde AirPods 3 tasarımı ise tam da beklendiği gibi gözüküyor. Muhtemelen Spring Loaded etkinliğinde gözükecek olan kulaklıklar, kompakt yapısını koruyacak.

AirPods 3

Hatta bildiğimiz modellere göre daha kompakt bir model göreceğiz. Hem kutu daha küçük hem de kulaklıklar biraz daha küçük gibi. Kulaklık başlarında ise Pro serisinin tasarımı var.

Sadece burada dikkatimizi çeken kısım kulaklık başlarında silikonların yer almıyor olması. Her hangi bir silikon uç kullanılmamış gibi gözüküyor. Sonradan takmanın da bir anlamı olmadığını düşünecek olursak, bu seride silikon uçlar olmayacak diyebiliriz.

İLGİLİ HABER:  Migros iPhone 11 Kampanyası Başladı – Stoklar Ne Kadar?

Fakat tasarım açısından yine kulak içi bir kulaklık gelecek. AirPods 3 için son bilgimiz ise fiyata ilişkin. Bu bilgiyi de değerlendirecek olursak kulaklık 199 dolar civarında olacak. Eski seri 159 dolar civarlarındaydı. Beklentimiz daha ucuz bir kulaklıkken son iddia daha pahalı kulaklık geleceği yönünde.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?