Apple, kablosuz kulaklık modeli olan AirPods serisiyle iyi bir çıkış elde etti. Markanın ilk kulaklık modelinden sonra sürekli artan bir satış grafiği çizdiği biliniyor. Satışları sürekli olarak yükselen kablosuz kulaklıklar için son olarak AirPods Pro modeli tanıtılmıştı. AirPods Pro satışları da oldukça yüksek seviyelere ulaştı.

Hatta söz konusu kablosuz kulaklık modelinin en çok satan Apple ürünü olma yolunda ilerlediği de biliniyor. Sürekli olarak bu konuda yeni bir açıklama ve satış rakamı geliyor. Son olarak ise AirPods 3 kulaklıkları gündeme gelmeye başladı. Pro serisinde elde edilen başarının devam ettirilmesi beklenen yeni kablosuz kulaklıkların özelliklerinin neler olacağına daha yakından bakalım.

AirPods 3 Özellikleri Neler Olacak?

Yeni kablosuz kulaklık modellerinin bu yılın sonunda tanıtılabileceği söyleniyor. Yeni serinin en büyük farkı ise batarya kısmında daha yüksek bir değer sunacak olması gösteriliyor. Hem batarya kapasitesiyle hem de yeni teknolojileriyle dikkat çekecek olan kulaklıkların Bluetooth 5 desteğine sahip olduğunu görmek mümkün olacak.

AirPods 3

Ses kalitesini arttırması konusunda aptX HD özelliğini destekleyecek olan yeni kablosuz kulaklıkların şarkıları kayıpsız olarak dinleyebilmek mümkün olacak. Gecikme süreleri en aza indirilecek. Bu serinin AirPods 3 adıyla geleceği ve Lite model olarak gelmesi beklenen seriden sonra çıkış yapması da beklentiler arasında.

Tüm bu özelliklerle beraber yeni kablosuz kulaklık modelinin fiyatının ise 399 dolar olacağı düşünülüyor. Tabii ki şimdilik satış fiyatı konusunda kesin bir bilgi yok. Tanıtım sonrasında Pro modelinden fiyat konusunda ne kadar farklı bir serinin sunulacağı da ortaya çıkmış olacak. Koronavirüs nedeniyle etkinliklerin bir bir ertelenmesi nedeniyle bu serinin ne zaman tanıtılacağını da bilemiyoruz. WWDC 2020 etkinliği bile internet üzerinden yapılacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?