AirPods 2 Yeni Renk Seçeneklerini Sunacak

0
177
AirPods 2

Apple’ın yıl içerisinde bazı sürprizler yapacağı, tüm teknoloji dünyası tarafından biliniyor. Markanın bu yıl sadece iPhone modellerini yenileyeceğini ve amiral gemisi serisine devam edeceğini söylemek yanlış olur. Her ne kadar kesin bilgiler olmasa da Apple’ın iPad Mini 5, yeni iPod gibi sürprizlerinin olması bekleniyor. Markanın yeniliklerinden birisi de AirPods 2 kulaklıkları olacak.

Yine resmi bilgiler yok ancak AirPods 2 için gelen iddialar yeni serinin beklemeye değer olduğunu gösteriyor. Son olarak kulaklıkların renk seçenekleri ve sunacağı ayrıcalıklar konusunda bilgiler ortaya çıktı.

AirPods 2 Siyah Renkle Geliyor

Bahar aylarında tanıtılması beklenen AirPods 2 kulaklıklarının nasıl özelliklerinin olacağı konusunda sınırlı bilgilerimiz var. Son belgelere göre ortaya çıkan özelliklerden birisi yeni renk seçenekleri.

İlk seride sadece beyaz renk seçeneğinin sunulduğunu görmüştük. Yeni nesilde böyle bir durum söz konusu olmayacak. Beyaz renk seçeneğinin yanında AirPods 2 kulaklıklarının siyah renk seçeneklerine de sahip olması bekleniyor.

AirPods 2

Bu kez iki farklı renk seçeneği sunması beklenen Apple’ın tek sürprizi de bu olmayacak. Bunun dışında AirPods 2 kulaklıklarının kutusunun kablosuz şarj destekli olduğunu da görmek mümkün olacak. Kablosuz şarj desteğine sahip olacak olan kulaklıklar, Apple’ın resmi kablosuz şarj stantlarıyla beraber gelecek.

Uzun bir süredir beklenen AirPower şarj stantlarının da bu seriyle beraber satışa çıkması bekleniyor. Detaylar için bir süre daha beklemek gerekiyor. Şu an için yine resmi bir tarih olmamakla beraber üzerinde durulan tarihin 25 Mart olduğunu da ekleyelim. Muhtemelen bu tarihle beraber yeni kulaklıkların tanıtıldığını görmek mümkün olacak.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?