AirPods 2 Sesleri Gelmeye Başladı

AirPods 2 kulaklığı için ilk bilgiler gelmeye başladı. AirPods 2 nasıl bir sisteme sahip olacak? Fiyat belli mi?

0
167
AirPods 2

Apple’ın kablosuz kulaklıkları olarak ünlenen AirPods modeli, tüm olumsuz yanlarına rağmen beklenenin çok üzerinde satış rakamı elde etmeyi başardı. Stok sorunları, çıkış gecikmesi, yüksek fiyat gidi olumsuz yönlerine karşın bir başarı elde ettiğini söyleyebileceğimiz kulaklıkların devam serisinin geleceği konusunda da beklentiler oldukça yüksekti. İstenen başarının elde edilmesiyle beraber AirPods 2 modelinin çıkacağı da neredeyse garanti gözüyle değerlendiriliyordu.

Şimdi ise merakla beklenen AirPods 2 kulaklık modeli için ilk detaylar ortaya çıktı. Apple’a yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre yine iddialı bir seri göreceğiz.

AirPods 2 Kulaklık Modeli Neler Sunacak?

İddialarda yer alan detayların ilki süre konusunda. AirPods 2 kulaklığın çıkışının 2019 yılının başını bulabileceği konusunda bilgiler veriliyor. 2018 yılı içerisinde bir kulaklık modeli beklentisi yok. Süre dışında teknik özellikler kısmında da önemli detaylar var.

AirPods 2

Yeni kulaklık modelinin teknik özellikler kısmında en büyük farkının ise kablosuz kullanım mesafesinin desteği olacağından söz ediliyor. Kablosuz kullanım mesafesinin ilk modele göre %40-50 arasında daha yüksek olacağından söz ediliyor. Bunun yanında yeni bir kablosuz çip kullanımı yapılacak ve eşleştirme kısmında yaşanan sıkıntılar ortadan kalkmış olacak.

AirPods 2

Son detayımız ise yeni modelin kablosuz şarj desteği. AirPods 2 direk olarak kablosuz şarj desteğiyle beraber gelecek ve çok hızlı şarj imkanı sunulacak. Bu özelliklerle beraber yeni kulaklığın fiyatının ise 159 dolar olacağı konusunda da bilgiler var. Bilgilerin tedarikçi kaynaklarından geldiğini ve Apple’ın bir doğrulama yapmadığını da ekleyelim. 2019 yılında çıkacak kulaklık için ilk detaylar bunlar. Benzeri detayların ise ortaya çıkmaya devam etmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABER:  Mini-LED Ekranlı iPad için Sır Perdesi Aralanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?