AirPods 2 Kutusunda Görüntülendi

0
345
AirPods 2

Apple’ın bu yıl içerisinde tanıtacağı ürünlerin tamamlandığı düşünülüyor. Yeni iPhone modelleri, yeni iPad modeli, yeni Mac ve yeni akıllı saatlerle beraber serinin son bulduğu düşünülüyor. Bunlara karşı son bilgiler markanın yıl bitmeden sürprizler yapacağı yönünde. Kısa süre önce haberlerimizde yer verdiğimiz sürpriz ürünün ise AirPods 2 olması bekleniyor.

Kablosuz kulaklık serisinin yenilenmiş modeli olarak gelmesi beklenen yeni kulaklık modellerinin özellikleri konusunda önemli bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu kez yeni kulaklıklar kutu içerisinde canlı canlı görüntülendi.

AirPods 2 Hemen Hemen Aynı Tasarımla Geliyor

Paylaşılan kutu görselleri, AirPods 2 kulaklık modelinde çok önemli bir değişiklik olmayacağını gösteriyor. Sadece kutu görsellerinin gözüktüğü AirPods 2 kulaklık modellerinin, yine Lightning kablo ile şarj olacağını söyleyebiliriz. Kutunun kablo giriş bölümünde herhangi bir değişiklik olmaması, bazı beklentilerin de boşa çıkmasına neden oldu.

AirPods 2

Öyle ki bu modelle beraber kulaklıkların kablosuz şarj sistemine tamamen geçiş yapacağı iddia edilmişti. Hatta konu sadece iddialarda da kalmamış ve yeni kulaklıklarla beraber AirPower şarj cihazının da paylaşılacağı belirtilmişti. Son görseller bu konuda beklentilerin boşa çıkacağını göstermekte.

AirPods 2 kulaklıkların kutu kısmında çok değişiklik sunulmamasının yanında, kulaklıklar kısmında ise bazı tasarım değişiklikleri yapılacağı konusunda bilgiler var. Özellikle spor sırasında kullanışlı olmayan 1.nesil tasarımın yenilenmesi söz konusu.

AirPods 2

1.nesil kulaklıklara nasıl bir ekleme yapılacağı konusunda ise bir bilgi yok. Tasarım kısmında yapılacak değişiklikleri de teknik kısımda yapılacak olan değişiklikleri de yıl bitmeden yapılan tanıtım etkinliği sırasında görmek mümkün olacak. Tanıtım için net bir tarih veremediğimizi de belirtelim. Fakat muhtemelen fiyatın çok değişmeyeceği söylenebilir.

İlginizi Çekebilir: iPad Pro (2018) ile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İLGİLİ HABER:  2020 MacBook ile Klavyeler Değişecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?