AirPods 2 İddiaları Yeniden Gündeme Geldi

0
163

Apple’ın üst düzey kulaklık serilerinden biri olan AirPods kablosuz kulaklıkları, çıktığı ilk anlarda stok sorunlarıyla gündeme gelmiş olsa da çok kısa süre içerisinde Apple kullanıcılarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmayı başarmıştı. Marka AirPods kablosuz kulaklıkların satışından elde ettiği gelirlerin açıklamasından sonra, satışlardan ne kadar memnun olduklarını dile getiren ifadelere yer vermişti.

Markanın kablosuz kulaklıklarının bu kadar çok sevilmesi ve satış rakamlarının da oldukça yüksek seviyede seyretmesi yeni kulaklık modelinin beklentisini de ortaya çıkardı. iPhone X akıllı telefonlarıyla beraber AirPods 2 kulaklıklarını beklerken sadece kutunun yenilendiği bir revizyon gördük. Fakat son gelen iddialara bakacak olursak, AirPods 2 önümüzdeki sene en dikkat çeken aksesuar modeli olacak.

AirPods 2 Çıkacak Mı?

Sadece kutu değişikliği ile bir güncelleme yapılması sonrasında Apple’ın AirPods 2 kulaklıklarını satışa çıkarıp çıkarmayacağı konusu soru işaretine dönüşmüştü. Apple’a yakınlığı ile bilinen ünlü analist Ming Chi Kuo tarafından gelen açıklamalara göre ise AirPods 2 için geri sayım başladı. Apple’ın kablosuz şarj teknolojisi sonrasında, AirPods 2 kulaklıkları üzerinde çalışacağı ve 2018 yılı içerisinde yeni modelin satışa çıkacağı belirtildi.

AirPods 2

Apple kanadından ya da ürün sayfasından AirPods 2 modeli için herhangi bir açıklama yapılmış değil ancak bu serinin çok daha gelişmiş bir model olacağı iddiası var.

Özellikle markanın Siri yeteneklerinin arttırılmasının gündemde olduğunu belirten Kuo, şirketin ilk modelden 28 milyona kadar yükselen satışları da elde edebileceğini belirtiyor. Yeni kulaklık serisinin ne zaman geleceğini ve ne gibi özelliklere sahip olacağını Apple tanıtımlarıyla görmek mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.2.5 Beta 2 Geliştiricilere Açıldı! Değişiklikler Neler?

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 İçin İlk Doğrulamalar Gelmeye Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?