AirPods 2 için Kötü Haber Geldi

0
195
AirPods 2

Apple’ın kablosuz kulaklık modeli olan AirPods, satışa çıktığı andan bu yana sürekli yükselen bir grafik çizdi. Markanın satışı çok geç başlatmasına rağmen, kulaklıkların satış rakamlarının istenen seviyeleri yakalamış olması, Apple’ın bu seriyi devam ettireceği düşüncesini de ortaya çıkarmıştı.

Bir süre boyunca AirPods 2 iddiaları konuşulmaya devam etti. Ancak AirPods 2 için ilk somut bilgiler geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Yayınlanan bir raporla beraber AirPods 2 kulaklıklarının hazırlıklarının başladığı gösterilmişti. Suya dayanıklı ve kablosuz şarj özellikli olacağı iddia edilen akıllı kulaklıkların çıkışı için ise bu yıl gösterilmişti. Fakat durum değişti.

AirPods 2 Önümüzdeki Yıla Kalacak!

Son gelen bilgilere göre AirPods 2 hazırlıkları çoktan başlamış durumda ancak kulaklıkların anında çıkışı mümkün olmayacak. Bunun yerine yeni kulaklıkların çok daha uzun bir sürece yayılacağı belirtiliyor. KGI analisti Kuo tarafından gelen mesajlar ve raporlar AirPods 2 kulaklıklarının bu yıl içinde hazırlanmayacağını gösteriyor.

AirPods 2

Apple’ın bu yıl içerisinde yeni kutularının dışında bazı mini iyileştirmelerle beraber kulaklıklarını güncelleyeceği belirtiliyor fakat bu kulaklıkların AirPods 2 kulaklıkları olmayacağı, sadece güncellenen seriler olacağından söz ediliyor. Yeni kulaklık modellerinin de piyasaya sürülmesiyle beraber ise bu yıl satılacak kulaklık sayısının 30 milyon olarak güncellendiği belirtiliyor. Yani beklentiler 30 milyon AirPods kulaklıklarının satılması.

Bunun dışında suya ve toza dayanıklı tasarım, Siri desteğinin geliştirilmesi, ses kalitesinin ve gürültü engelleme sisteminin geliştirilmesi beklenen yeni kulaklıkların ise 2019 yılında satışa çıkacağı belirtiliyor. 2019 yılının ortalarına doğru yeni kulaklıkların tanıtılacağı ve çıkış tarihinin ise yıl sonunu bulabileceğinden söz ediliyor. Detaylar gelmeye devam ettikçe konu hakkında daha fazla bilgi paylaşımı yapacağız.

İlginizi Çekebilir: MacBook Klavyeleri Değişiyor

İLGİLİ HABER:  Cydia Güncellendi - 64 Bit Cydia

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?