Ağustos 2017’de Çıkacak Yeni PC Oyunları

0
59
2017 Ağustos En İyi PC Oyunları

İşte 2017 Ağustos ayında çıkacak yeni PC oyunları için ayrıntılı listemiz!

2017 Ağustos ayında çıkacak yeni oyunlara yer verdiğimiz liste, oyunların çıkış tarihine göre sıralanmıştır.

Redeemer (1 Ağustos 2017)

REDEEMER, insanları akılsız cinayet makinelerine dönüştüren güç bağımlısı bir şirketi yıkmak için düşmanlarınızı yumruk, tekme ve silahlarınızla yenmeniz gereken bir aksiyon oyunu.

Tacoma (2 Ağustos 2017)

Keşif. Araştırma. İzolasyon. Hayat, Dünya’dan 200.000 mil uzakta. Tacoma Ay Aktarma İstasyonu ve mürettebatı tarafından saklanan, insanlığın ulaşabileceği sınırlardaki gizemleri ortaya çıkarın. Gone Home’un yaratıcılarının bir sonraki oyunu olan Tacoma, ilk olarak Xbox konsolunda.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (2 Ağustos 2017)

Serinin yeni oyununda geniş hikayeden bağımsız bir hikaye, savaşlarda yeni yetenekler kazanma imkanı, yeni takımlar ve yeni savaş taktikleri oyun tutkunlarını bekliyor.

Mega Man Legacy Collection 2 (8 Ağustos 2017)

Hikaye, ikonik Blue Boomber’ın klasik side-scrolling maceralarına yepyeni özellikler ve yeni yollarla zenginleştirilmiş dört yeni oyun eklenen koleksiyonuyla devam ediyor.

ARK: Survival Evolved (8 Ağustos 2017)

ARK adında gizemli bir adanın kıyılarında çıplak, aç ve soğuğa maruz bırakılan bir adam veya kadın olarak kaynakları avlamak, hasat etmek, öğütmek, ekin yetiştirmek, araştırma teknolojileri edinmek ve doğa şartlarına dayanacak barınaklar inşa etmeniz gerekiyor. Dev dinozorları ve diğer ilkel canlıları öldürmek, evcilleştirmek veya üretmek için zekanızı ve kaynaklarınızı kullanın. Kaçmak ya da avlanmak için yüzlerce diğer oyuncu ile takım oluşturun!

ARK Survival Evolved

Hellblade: Senua’s Sacrifice (8 Ağustos 2017)

Celtik ve Norse mitolojisine dayanan bir Third Person hack and slah macera oyunu. Kendi psikotik zihninin yarattığı cehennemin kâbusu ile kişisel ve can sıkıcı bir yolculuğa çıkan Senua’yı oynuyoruz.

Batman: The Enemy Within – Episode 1: The Enigma (8 Ağustos 2017)

The Enigma, Telltale Games tarafından geliştirilen ve 2017 Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan bir macera oyunudur.

LawBreakers (8 Ağustos 2017)

LawBreakers, benzeri görülmemiş yer çekimi tabanlı bir dövüş yaratan, sürekli gelişen ve kanlı bir alana dönüşen heyecan verici yeni bir first-person shooter oyunudur. Boss Key Productions’ın hazırladığı bu multiplayer FPS’de, yeniden inşa edilmiş bir Amerikan manzarası karşısında dikey rolü temel alan bir savaşın vahşi yönünü keşfedin.

Sudden Strike 4 (11 Ağustos 2017)

Sudden Strike 4, sizi 2. Dünya Savaşı’nın savaş alanları arasında yer alan üç geniş mücadelenin içine gönderiyor. İngiliz ve Amerikan, Alman ya da Sovyet birliklerini komuta ederek Alman bombacısı Heinkel He111, Rus T-34 tankı, İngiliz Hawker Typhoon savaş uçağı ve ünlü Alman Panzeri Tiger VI gibi 100’den fazla farklı birimi savaşa götüreceksiniz. Sudden Strike serisinin yeni oyununda, George Patton veya Bernard Montgomery gibi dokuz ayrı komutandan birini seçebilir ve bu komutanların benzersiz yetenekleri ile savaşmak için farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Stratejik uzmanlığınızı 20’den fazla senaryoda, meydan okuma odaklı çatışma modu ve ultra rekabetçi çok oyunculu modda kanıtlayabilirsiniz. Her başarınız, görevin tamamlandığı döneme ait tarihsel film görüntüleri gibi özel içeriklerin kilidinin açıldığı benzersiz bir ödül sistemi aracılığıyla ödüllendirilecek.

İLGİLİ HABER:  Nokia 9 Çıkış Tarihi, Özellikler ve Fiyat Söylentileri

StarCraft: Remastered (14 Ağustos 2017)

Blizzard Entertainment tarafından hazırlanan klasik gerçek zamanlı bilim kurgu stratejisi, 4K UHD’yi destekleyen güncellenmiş görsellik ve yeniden kaydedilmiş ses ile yeniden uyarlandı. Sanat öğeleri, modern ekran boyutlarını desteklemek için daha yüksek çözünürlüklerde yeniden oluşturuldu ve Battle.net işlevselliğini tamamen içerecek şekilde güncellendi. StarCraft: Remastered’ta anahtar eşleme, karşılaşmaların replay’i, bulut depolama ve 13 farklı dil gibi yeni özellikler de yer alacak.

Sonic Mania (15 Ağustos 2017)

2D Sonic, tamamen yenilenmiş bir macera ile dönüyor! Her biri heyecan verici sürprizlerle dolu tamamen yeniden tasarlanmış etaplarda Sonic, Tails veya Knuckles olarak oynayın. Kötü Dr. Eggman’ın robotlarını yenmek için Sonic’in yeni Drop Dash’ı, Tails’in uçuşu ve Knuckles’ın tırmanma kabiliyetlerini kullanabilir, daha önce hiç görülmemiş gizli yol ve sırları keşfedebilirsiniz!

Agents of Mayhem (15 Ağustos 2017)

L.E.G.I.O.N. adlı kötülük örgütünün yıkıcı planlarını engellemek için dünyanın dört bir yanından seçilen M.A.Y.H.E.M.’in ajanlarıyla tanışın. Sürekli sürprizlerle karşılaşacağınız ve etkileşime gireceğiniz Agents of Mayhem, on yılllık bir deneyim ve yaratıcılığın doruk noktasını temsil ediyor.

Agents of Mayhem

Ken Follett’s The Pillars of the Earth – Book 1: From Ashes (15 Ağustos 2017)

Daedalic Entertainment’ın en son macera oyunu, Ken Follett’s The Pillars of the Earth adlı popüler kitap serisinden interaktif bir romana dayanıyor. Hikaye, Kingsbridge adlı kurgusal kasabada Aliena adlı genç soylu, Jack adlı iddiali bir mimar ve Philip adlı bir keşiş olmarak üzere üç farklı kahramanın maceraları ile gelişiyor.

Eliosi’s Hunt (15 Ağustos 2017)

Eliosi’nin Hunt, güzel hazırlanmış grafiklerle benzersiz bir evrene sahip bir bilim-kurgu oyunu. Cömert bir avcı olmayı hayal eden yetenekli genç zelicyan Eliosi olarak oynuyorsunuz. Ancak ilk görevini tamamlamak, onun düşündüğünden de zorlayıcı olacak.

Original Journey (16 Ağustos 2017)

Uzayda gezen bitki örtüsünden oluşan bir ırk olan Ato, kendi dünyalarını kurtarmak için bir yolculuğa başlar. Kurtuluş, uğursuz gezegen Shadow’da yer alan efsanevi Origin Stone’un sınırsız gücündedir. Original Journey atış, platform, kule savunması, bulmaca ve yarış gibi türleri harmanlayan bir bilim-kurgu oyunu.

Life is Strange: Before the Storm – Episode 1 (31 Ağustos 2017)

Life is Strange: Before the Storm, ilk oyunun olaylarından üç yıl öncesinde geçen üç bölümlük bir maceradır. Bu sefer, BAFTA ödülünü kazanmış yeni bir dramatik hikayede, isyancı Chloe Price olarak oynuyorsunuz.

Chloe, memleketi Arcadia Körfezi’ne dönen bir fotoğraf öğrencisidir. Before the Storm, Life is Strange’in önderliğinde hikayenin kayıp parçalarını bulmanızı ve Chloe karakterini derinlemesine keşfetmenizi sağlayacak.

İlginizi Çekebilir: iPhone’da dosya temizliği nasıl yapılır? (Gereksiz dosyalardan kurtulun)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?