7. nesil iPod Touch Yolda! İşte Yeni Bilgiler

0
299
7. nesil iPod Touch

Bir dönemin çok satan ürünlerinden biri olsa da 4 senedir yenilenmeyen iPod serileri için beklenen haber geldi. Son olarak 2015 yılında 6.nesil iPod modeliyle gündeme gelen seri, şu sıralar ise 7. nesil iPod Touch modeliyle gündemde. Yeni iPod için yaşanan gelişmelerin ise sürpriz olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki şu an için serinin devam etmesi gibi bir durumun beklenmediğini biliyoruz. Fakat kaynaklardan gelen haberler sürpriz gelişmeleri ortaya çıkarmış oldu.

7.nesil iPod Touch Ne Zaman Tanıtılacak?

İddiaların gündeme gelmesinin nedeni Mac Otakara tarafından yapılan paylaşımlar. Yeni bir ürünle olmasa da CES 2019 fuarında yer alan Apple’ın yetkililerinden konu hakkında bilgilerin alındığı belirtiliyor. Mac Otakara tarafından paylaşılan bilgilere göre 7. nesil iPod Touch modelinde çok önemli bir tasarım değişikliği de olmayacak. Tasarım değişikliği yerine donanım kısmında çok önemli değişimler göreceğiz.

7. nesil iPod Touch

Ayrıca bu seriyle beraber USB Type C bağlantısının da destekleneceği belirtiliyor. USB C ile yeni nesle geçecek olan iPod Touch için başka nasıl yeniliklerin sunulacağı konusunda ise bir bilgi yok. Muhtemelen müzik keyfini zirveye taşıyan ve başka bir cihaza ihtiyacı tamamen ortadan kaldıracak bir seri göreceğiz.

Yeni modelin ne zaman tanıtılacağına gelince ise yine Mac Otakara tarafından yapılan paylaşımlara bakmak gerekecek. Ünlü isim tarafından yapılan paylaşımlara göre bu seri 2019 yılının Eylül ayında tanıtılacak. Eylül ayında yeni iPhone modelleriyle beraber seriyi görebileceğiz.

İLGİLİ HABER:  7. nesil iPod Touch Tasarımı Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?