7. nesil iPod Touch Tasarımı Ortaya Çıktı

0
159
7. nesil iPod Touch

Apple’ın unutulmaya yüz tutmuş olan ürün serilerinden biri olarak karşımıza çıkan iPod modelleri için sürpriz bir haber gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir görseller beraber 7. nesil iPod Touch modeli için iddialar gündeme gelmişti. 4 yıl sonra yeniden gündeme gelen serinin, yeni modelinde nasıl bir tasarım sunulacağı konusunda ise yepyeni görseller paylaşıldı. 7. nesil iPod Touch tasarımını ortaya koyan yeni görseller, Apple’ın sürprizler yapabileceğini de gösteriyor.

7.nesil iPod Touch Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni modelde iPhone XR akıllı telefonlarında benzer bir tasarımın kullanılacağından söz ediliyor. Tıpkı iPhone XR akıllı telefonlarında olduğu gibi çentik alanına sahip olan bir ekranla beraber geleceği görülen 7. nesil iPod Touch, arka kısımda ise yine geniş tek bir arka kameraya yer verecek.

Hem ön kısım hem de arka kapak tasarımı iPhone XR akıllı telefonlarıyla neredeyse birebir olacak. LCD ekranla beraber geleceği ve tablet boyutuna yakın bir ekran boyutuyla karşımıza çıkacağını söyleyebileceğimiz yeni ürünün, oyun ve müzik odaklı bir seri olacağı da yine gelen bilgiler arasında.

7. nesil iPod Touch

İçerisinde muhtemelen A12X veya A13 işlemcilerinin kullanılacağı iddia edilen yeni serinin, oyun odaklı bir model olmasıyla beraber bu alanda nasıl özelleştirmeler alacağı da merak konusu. Henüz 7. nesil iPod Touch serisinin tasarımı için kesin bilgiler paylaşılmış değil ancak render görüntüleri oldukça önemli bilgileri göstermiş oldu.

7. nesil iPod Touch

Yeni modelin daha ne gibi artıları olacağı konusunda bilgiler net olmasa da tanıtım tarihinin 2019 iPhone modelleriyle beraber olacağından söz ediliyor. Eylül ayında yeni modeli görme fırsatımız olabilir. Tabii ki şu an için ürünün netlik kazanmamış olduğunu da belirtelim.

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.3 vs iOS 11 Beta 7 Hız Testi (iPhone 6S)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?