64 Bit Cihazlar İçin Jailbreak Kaynak Kod Olarak Yayınlandı!

0
71

 

Daha önce iOS 10.2 için bir takım Jailbreak ile ilgili söylentileri ve haberleri sizlerle paylaşmıştık. iOS 10.2 için beklenen Jailbreak Luca Todesco tarafından yayınlandı.

32 Bit’e Jailbreak Yok!

Bunu üzülerek belirtmeliyiz ki iOS 10.2 için Jailbreak işlemi 32 bit işlemciye sahip cihazlar için yok. Daha öncede Pangu tarafından 32 bit cihazlara Jailbreak desteğinin verilmemesi Change.org üzerinde imza kampanyasının başlatılmasına neden olmuştu. Pangu ekibi bu imza kampanyasına aldırmamış ve 32 bit işlemciye sahip cihazların eski olduğunu belirterek Jailbreak yayınlamamıştı. Luca Todesco’nun da aynı şekilde 32 bit cihazlar için Jailbreak yayınlaması beklenmiyor.

Proje Geliştirilebilir!

Luca Todesco tarafından kaynak kodu yayınlanan Yalu Jailbreak, geliştirici platformu olan GitHub üzerinde yayında. Bu platform üzerinde ise geliştiriciler proje ile ilgili ekleme,çıkarma,düzenleme işlemi yapabilirler. Bu demek oluyor ki iOS 10.2 için Jailbreak 32 bit cihazlar için de gelebilir.

Bu Kaynak Kod Nasıl Kullanılabilir Hale Getirilir ?

Luca Todesco tarafından yayınlanan bu projeyi kullanılabilir hale getirebilmek için Apple Xcode yazılımı gerekiyor. Bu yazılımı kullanabilmek için bir Mac bilgisayar sahibi olmanız gerektiğini unutmayın . Xcode’u ise App Store üzerinden indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Luca Todesco’nun Projesine şuradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone Ekran Loş Sorunu Nasıl Çözülür?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?