6.1 İnçlik iPhone

Uygun fiyatlı bir iPhone modeli olarak satışa çıkarılması beklenen 6.1 İnçlik iPhone modeli için iddialar ve derinlemesine bilgiler gelmeye devam ediyor. 3 farklı iPhone modeli içerisinde en düşük ücrete sahip bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacağını düşündüğümüz yeni iPhone modeli için gelen son detaylar ise fiyat kısmıyla alakalı. İddialara göre yeni akıllı telefonların fiyatı beklenen fiyatlardan daha düşük olacak. Detaylardan söz edelim.

6.1 İnçlik iPhone Fiyatı Nasıl Olacak?

6.1 İnçlik iPhone modelinin fiyatı konusunda çok önemli bilgiler elde edilmiş durumda. Daha önce birçok kez iPhone fiyatlarını tahmin etmeyi başaran Apple analistlerine göre bu modelin fiyatı 600 dolar olacak.

600 dolar fiyat aralığı her 3 iPhone modeli içerisinde de en düşük fiyatlar olacak. Tabii ki diğer özelliklere göre yeni seri akıllı telefonların fiyatında değişiklik görebileceğiz. Yani başlangıç fiyatı için 600 dolar açıklaması var.

6.1 İnçlik iPhone

Ünlü analist Morgan Stanley tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni seri akıllı telefonların fiyatını aşağı çeken kriterler arasında fiyatın oldukça büyük bir etkisi olacak. Japan Display yani JDI ekranların kullanılacağı ve bu şekilde 6.1 İnçlik iPhone modelinin fiyatının bir hayli düşük olacağından söz ediliyor.

Bunun dışında yeni seri akıllı telefonların 3D Touch sistemine de sahip olmayacağından söz ediliyor. Bu sistemin bulunmaması da yine fiyatları aşağı çekecek olan etkenler arasında. Ünlü analistler tarafından da doğrulanan bilgilerde, diğer modeller konusunda herhangi bir paylaşım yapılmadığını da ekleyelim. Eski modellere göre nasıl bir fiyat farkının olacağı konusunda açıklamaları beklemek gerekiyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?