6.1 inç LCD iPhone Ekranında LG Teknolojisi

6.1 inç LCD iPhone modelinde LG akıllı telefonlarında yer verilen ekranlar kullanılabilir? Peki 6.1 inç LCD iPhone ekran özelliklerinde dikkat çeken detaylar neler olacak?

0
50
6.1 inç LCD iPhone

Apple’ın yeni akıllı telefonları ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 6.5 inç iPhone modelinin ekranı konusunda ortaya çıkan yeni detayları paylaşmıştık. Bu detaylarda Apple’ın çok daha geniş bir ekran yüzeyi kullanacağının üzerinde durmuştuk. Şimdi ise 6.1 inç LCD iPhone modeli için önemli bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgilerde yine çok iddialı bir ekran sisteminin karşımıza çıkacağını gösteriyor. Yeni modelde nasıl bir seçim yapılacağı konusunda son iddialara geçelim.

6.1 inç LCD iPhone En İyi Ekranlara Sahip Olabilir

6.1 inç LCD iPhone modelinin ekranının LG akıllı telefonlarında gördüğümüz ekranlarla aynı olacağı belirtiliyor. Kısa bir süre önce tanıtımı yapılan LG G7 ThinQ modelinin ekranlarıyla aynı ekranlara sahip bir telefon geleceği ortaya çıktı. Asıl önemli olan nokta LG G7 akıllı telefonlarında kullanılan ekranların özellikleri.

6.1 inç LCD iPhone

MLCD+ adı verilen bir teknoloji kullanan ekranlar, ultra parlak görüntü deneyimi ve düşük güç tüketimi sunuyor. Tanıtımda yeni seri akıllı telefonların ekranları için benzersiz sistemleri de görmüştük. Kırmızı, yeşil, mavi piksel kullanan standart ekranlara ek olarak beyaz bir alt piksel alanı da bulunduran yeni ekran teknolojisinin, DCI-P3 renk sisteminin de artısının oldukça fazla olduğunu görmüştük.

6.1 inç LCD iPhone için Dönüm Noktası Olabilir

LG markası tarafından sunulan ekranların tam 1000 nit parlaklık değerine ulaştığını da düşünecek olursak, iPhone içinde yeni bir dönem geliyor demek. OLED ekran kullanan ilk model olan iPhone X serisinde bile maksimum olarak 800 nit parlaklık değeri elde edildiği düşünülecek olursa, 6.1 inç LCD iPhone görüntü kalitesi konusunda çok daha başarılı olacaktır.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?