Birçok kullanıcı ön siparişle almış oldukları Apple Watch’ları beklenilen tarihten daha kısa sürede teslim almış olsa da, yeni sipariş vermiş kullanıcılar için bütün 42mm Apple Watch Sport modelleri ve paslanmaz çelik modelleri için teslimat tarihinin Temmuz ayı içerisinde olacağını dile getirildi. Apple Watch Edition için ise teslimat tarihinde değişikliğe gidilmedi. 42mm-SS-LB-Apple-Watch1-250x276

Şimdi Mayıs ayına dönersek,  Apple’ın 42mm modelleri için tahmini teslimat süresi  Haziran ayı içerisinde teslimi düşünülen Apple Watch’ların Temmuz ayına ertelenmesi talebin yüksek olduğu ve de tedarik konusunda halen sıkıntı yaşadığını gösteriyor. Birçok ön siparişin tahmini teslimat süresi 4-6 hafta veya daha sonrası öngörülürken şuan ise teslimatların birçoğu teslim edilmiş veya teslim edilmeye hazır bir şekilde kargolanmayı bekliyor. Görünen o ki Apple fazla talep gören modelleri için öncelik tanıyor.

Apple Watch’un iki modeli olan 38 mm ve 42 mm uzay grisi modelleri şuanda piyasada bulunması zor gibi gözüküyor. Birçok kullanıcı için iki modelin tahmini teslimat süresinin 4-6 hafta veya daha sonrası için teslimatının yapılması planlanıyor. Bu hafta içerisinde Taptic Engine parçasının tedariğinde sıkıntılar olduğunu sizlere aktarmıştık.

İLGİLİ HABER:  Apple'ın ilk AR ürününü 2018 de geliştirilebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?