3 Kameralı iPhone

Yeni iPhone modellerinde kullanılacak olan sistem özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Son olarak yeni iPhone modelleri için bir rapor ortaya çıktı. Bu rapor telefonların özellikleri ve tasarımları kısmında önemli detayları ortaya çıkarıyor.

Özellikle kamera sistemi konusunda çok önemli detaylar ortaya çıkmış durumda. Yuanta Securities analistleri tarafından paylaşılan yeni raporlar iPhone modellerinin kamera konusunda devrim sağlayacağını gösteriyor. Yeni iPhone modellerinin kameralarının nasıl teknolojileri olacağı kısmında detaylara geçelim.

3 Arka Kameralı iPhone Telefon Geliyor

iPhone X Plus akıllı telefonlarında gelmesi beklenen yeni kamera sisteminin 3 arka kamera şeklinde geleceğinden söz ediliyor. İki ana kamera kullanacağı beklenen akıllı telefonların, bir üçüncü kamera kullanması ise genel kamera performansını bir hayli arttıracak.

Üçüncü kameranın özelliklerinin ise oldukça iddialı. Bu kameranın 12 MP değerinde olacağı ve 3x optik yakınlaştırma sunacağı söz ediliyor. Fakat tek artı nokta bu olmayacak. Bunun yanı sıra 5x hibrit yaklaştırma özelliğinin de sunulduğunu göreceğiz.

3 Arka Kameralı iPhone

Üst seviye bir kamera sistemiyle beraber geleceği düşünülen modelin iPhone X Plus olacağını da bir kez daha hatırlatalım. Özellikle optik yakınlaştırma konusunda yeni telefonun 3 kamerayla beraber çok önemli adımla atacağını şimdiden söylemek mümkün olabilir. 3 kameralı akıllı telefonlar arasında kendisine yer bulacağı belirtilen markanın, düşük ışık performansını arttırma konusunda da çok önemli adımlar atacağını söyleyebiliriz.

3 Arka Kameralı iPhone

Sadece bu raporlar bile yeni akıllı telefonların kamera yarışında daha iddialı olacağını gösteriyor. Huawei markasının kamera konusunda son ataklarına karşı Apple’ın cevabı olarak nitelendirilecek olan bu adımın ne kadar geçerli olup olmayacağını tanıtımla beraber göreceğiz. Tanıtımdan sonra 4 kameraya sahip iPhone X Plus hakkında daha fazla bilgi paylaşımı yapacağız.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.4 Beta 4 Yayınlandı! Yeni Özellik Var Mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?