399 $ Değerindeki Apple Watch Sport’un, 12.000 $ Değerindeki Apple Watch Edition’a Dönüşümü

0
792

Apple Watch’un piyasaya sürülmesinin ardından kısa bir süre geçti ve en çok satılan Apple Watch modeli olan Sport biranda gündeme oturdu. Gündeme oturmakla kalmadı üzerinde birbirinden ilginç testler yapıldı. Kırıldı, büküldü, blendera atıldı, kaynayan suya sokuldu, su altında kullanıldı ve biz tüm bu testleri izlerken şok olduk.

Ekran Resmi 2015-04-28 01.30.42

Hemen hemen her şeyin yapıldığı Apple Watch Sport’un 399 $ değerindeki 42 mm, siyah spor bantlı modeli şimdi de ilginç bir uygulamaya tabii tutularak 12.000 $’lık Apple Watch Edition modeline dönüştürüldü. Başta biz de böyle bir şeye imkan vermesekte bir kullanıcının bunu gerçekleştirirken uyguladığı yöntemi YouTube’da paylaşması ile olabiliyormuş dedik. İşte o Apple Watch Sport’un Çin malı Apple Watch Edition’a dönüşümü.

Videoyu izleyenlere minik bir uyarı sakin bir hevese kapılık bu yöntemi almayı planladığınız Apple Watch Sport modelinizde denemeye kalkmayın. Çünkü ileride bir sorun yaşadığınızda, Apple Watch’u görecek olan servis yetkilisinin tepkisi sizi çok üzer 🙂

İLGİLİ HABER:  Apple Music ve Spotify Karşı Karşıya: Görsel Karşılaştırma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?