32 GB iPhone 6 Akıllı Telefonları Satışa Sunuldu

0
36
32 GB iPhone 6

Apple dahili hafıza konusunda uzun süredir eleştiriler almaya başlamıştı. Akıllı telefon serilerinde sadece 16 GB gibi bir giriş seviyesi hafızası sunması, ilk seri paketlerinin bu şekilde olması Apple kullanıcılarının en çok gündeme getirdiği konulardan biri olmuştu. Belki o dönemler çok fazla fark yaratmıyor olsa da artık 4K çekim yapabilen kamera sistemleri ile beraber 16 GB dahili depolama alanı kesinlikle yeterli gelmiyor.

Fakat Apple iPhone 7 serisine kadar bu duruma devam edince yine eleştirilerin kurbanı olmuştu. iPhone 6 serisinde de karşı karşıya geldiğimiz bu durum sonrasında ise Apple sonunda politikalarında beklenen değişime gitti.

iPhone 6 Serileri Güncellendi

iPhone 7 akıllı telefonları piyasaya çıkmış olsa da hala satılmaya devam eden iPhone 6 serisi akıllı telefonlar için Apple bu konuda yeni bir düzenleme daha yapma kararı almıştı. 32 GB versiyonu bulunmayan iPhone 6 serileri için 32 GB olan versiyonları piyasa çıkaracağı konuşulan akıllı telefonların beklendiği gibi sonunda 32 GB versiyonu ortaya çıktı.

32 GB iPhone 6

iPhone 6 serisinin 32 GB versiyonunun satışa çıkmasının hemen ardından ise telefonun detayları da belli oldu. Altın rengi ile satışa çıkacak olan yeni seri akıllı telefonların tek farkı ise 32 GB depolama alanı sunacak olması. Bunun dışında telefonun herhangi bir farkı bulunmuyor.

Önce Çin Genelinde Satışta

Şu an için Çin satışlarını arttırma konusunda adımlar aran Apple bu seriyi de öncelikle Çin genelinde satışa sundu. 32 GB depolama versiyonu ile beraber gelen modelin fiyatının ise 1.399 dolar olduğu belirtildi. Yeni serisinin bu fiyatının diğer bölgelerde değişip değişmeyeceği de merak edilen bir başka detay.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?