3. Nesil Pokemonlar, Pokemon Go Halloween Etkinliğinde Ortaya Çıktı

0
156
pokemon-go-halloween-2017

Pokemon Go dünyasında 2. Nesil Efsaneleri’nin (Generation II Legendaries) sahneye ilk çıkışını takip eden haftalar oldukça sessiz geçmişti. Pokemen Go oyuncuları için yapılacak çok şey yoktu, ancak bu ayın başında başlayan Halloween etkinliği her şeyi değiştirecek gibi görünüyor.

Niantic, hafta sonu Pokemon Go için hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri içeren bir güncelleme yayınladı. Ancak, APK’nın çevrimiçi hale gelmesiyle birlikte, Silph Road topluluğunun üyeleri kodları gözden geçirdi ve 3. Nesil Pokemon‘un yakında oyuna dahil edileceğini işaret eden çok sayıda değişiklik gördüler.

3. Nesil Pokemonlar‘ın seslerini içeren ses dosyaları, oyunun v0.79.2 sürümü için yayınlanan APK dosyasında göründü. Bunlar vahşi doğada bir Pokemon ile karşılaştığınızda duyduğunuz sesler. #386’ya (Deoxys) kadar her Pokemon için ses dosyaları eklendi, bu da 3.Nesil’deki her Pokemon sesinin şimdi Pokemon Go’nun kodunda olduğu anlamına geliyor. Artı, “BADGE_POKEDEX_ENTRIES_GEN3” adlı yeni bir rozet de çıktı.

3. Nesil kod değişikliklerine ek olarak, “HALLOWEEN_2017” için yeni bir tanımın yanı sıra “mapHalloweenNightMusic” adlı yeni bir giriş var. Bu, yaklaşan Halloween etkinliğinin kendi özel müziğine sahip olabileceğini ima ediyor. Yeni bir Lavanta Kasabası (Lavender Town) gece temalı dosyası da bunu destekliyor gibi görünüyor.

Son olarak, üçüncü nesil oyunlardan Ruby ve Sapphire‘den birkaç Pokemon’un yer aldığı Halloween temalı bir ekran da var. Bu sizi ikna etmek için yeterli değilse, datamine tarafından gelen hiçbir şey ikna etmeyecektir:

3. Nesil Pokemon

Bunu da okuyun: Pokemon Go’da pokemon transferi yapın ve eksta şeker kazanın

İLGİLİ HABER:  Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (23 Şubat)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?